Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knajf

    senior tag

    A 909-es hozzászólásodban C48-as ról irsz, amelyiknek a zöld piros gombja felváltva villog /mint az enyémnek!/ és megtelt a hulladékgyüjtő számlálója,azt az előzőekben közölt programmal sikerült nullázni???
    A weblap 7.ik pontja azt irja:Resetting of protection counter/even then IT IS ALREADY FULL/
    Ezenkivül egy másik kiadásnál a C48 után két csillag van,majd megjegyzés,hogy ez a verzió a protection counter nullázását nem tartalmazza.
    Tegnap voltam a kijelölt garanciális szerviz vezetőjénél, aki közölte,hogy hiába tisztitok ki mindent, fejeket és hulladékgyüjtő szivacsot, a számlálót nem tudom törölni,mert az a szoftver titkos!
    Ez már nem müszaki kérdés,hanem aljas gazdasági. Gyártani olyan készüléket, amelybe beépitjük a bombát, mely biztos felrobban ha a felhasználó egy idő után használja és letitkositjuk a hatástalanitás módját.Hogy vegyen másikat,-én már kettőt vettem- ebből a szemétből!
    Ezt hivják vadkapitalizmusnak!

    a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

Új hozzászólás Aktív témák