Hirdetés

2014. december 20., szombat

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  eBay (kiemelt téma)  »  Keresési eredmények

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-10-01 19:51:04

PROHARDVER!

eBay topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11911) Winner_hun válasza greenhornet (#11909) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Kínából ma kaptam meg cuccot, posta.hu-n ez van:

2010.09.17 05:36 510010(CHINA) Küldemény felvéve / Item accepted

2010.09.21 16:24 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2010.09.21 18:48 CNBJSA(CHINA) Célországba elküldve / Item sent abroad

2010.09.24 10:45 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Item received from abroa

2010.09.24 10:49 Budapest 1005 Továbbküldve kézbesítő állomásra / Inbound item fo

2010.09.24 13:32 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to cust

2010.09.29 08:50 Göd 1 - Alsógöd posta Kézbesítés regisztrálva

Kínai posta nyomkövetése
A hirdetésben való ingyenes szállítás feltétele nem zárja ki a nyomkövetést.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11921) dudikpal

dudikpal
(fanatikus tag)

2010.09.30 06:28 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs

Ez azt jelenti h meg is vámolták?

!!!Több mint 2000 ÚJ termék a kínálatban!!! --- webshop.garmix.hu

(#11928) Santosh

Santosh
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Kezdő vagyok ebay-en, nemrég regisztráltam. Lenne pár kérdésem:

1. Egyéni vállalkozóként számlásan szeretném továbbadni az ebay-en rendelt termékeket. Ehhez viszont az kellene, hogy tőlük is kapjak számlát. A kérdésem tehát az lenne, hogy hogyan kezeli itthon az adókat kezelő szervünk az ilyen jellegű ügyleteket? Számlát én kapok a megrendelt áruk után külföldről?

2. Amerikából szeretnék rendelni gépeket (nem számítástechnikai, hanem egyéb), ezek elérik a több száz kilót is. Ilyen esetben vámot, áfát gondolom kell fizetni. Ez összesen minden esetben 30%-ra jön ki? Ezt hol és mikor kell kifizetni?

3. Ha megrendelek egy árut, minden esetben érdemes írni az eladónak pontosítás végett? Vagy tudja a dolgát, és küldi az árut a megadott címre fizetés után?

4. Amerikai piacról van valakinek valamilyen tapasztalata?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:
Santosh

http://www.tozsdeelemzes.hu

(#11929) Winner_hun válasza Santosh (#11928) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

1. Passz. Könyvelőt kérdezz meg erről.
2. 25% áfa és 3-7% vám jön rá, attól függ melyik kategóriába tartozik. Ha megjött a cucc, a vámközpontba kell bemenni vagy a postás / futárszolgálat intézi ha faxolsz nekik - amennyiben jól tudom.
3. Küldik az árut de nem mindig van mellette számla, ezt a vásárlás előtt beszéld meg vele hogy ad-e számlát, vagy hogy feltétlen küldje.
4. Pozitív:)

mod: + [KLIKK]

[ Szerkesztve ]

(#11930) Flashcash válasza Santosh (#11928) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

1, A paypal fizetéskor kapsz egy számlát a termék áráról és a postaköltségről is. De nem tudom, hogy ezt mennyire fogadják el itthon. Természetesen az eladót megkérheted, hogy a csomagban mellékelje az adott ország szabályai szerint kiállított hivatalos számlát.
A termék behozatalakor meg kell különböztetni az EU-n belüli kereskedelmet, illetve az EU-n kívül érkező behozatalt. EU-n belül a kettős ÁFA fizetés elkerüléséről is írnak a megadott linken.

2, Nincs ilyen, hogy 30%, az csak egy egyszerűsített becslés. A részletes számítási módot, VÁM kalkulációt itt találod.

3, Én nem szoktam kommunikálni a vásárlás után csak ha valamilyen egyedi ok miatt szükség van rá, //Pl. banki átutalással lehet csak fizetni (utaltam stb.), személyes átvétel esetén, értékes áru esetén tracking kód kérés// tudják maguktól is mit kell csinálni, és ha jó az eladó informálnak is amikor feladták a csomagot.

4, Milyen tapasztalatra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

F1 videók : http://tamas13.ultraweb.hu

(#11931) iroliii

iroliii
(újonc)

Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, h rendeltem egy telefont 325$-ért az usából.Az eladó ezt giftként küldi.Szerintetek van esély rá h ne keljen rá vámot+áfát fizetnem?
Előre is köszönöm!

(#11932) horvathd válasza Santosh (#11928) üzenetére

horvathd
(senior tag)

Még csak annyit tennék hozzá, hogy az áfa és a vám az ár + szállítási költés összegére jön rá.

"The Kid just rages for a while."

(#11935) KisApám

KisApám
(őstag)

Én rendeltem, mint utóbb kiderült, 3 db FAKE pendrive-ot, és sajna fizettem is érte egyből.
Az ebay letiltotta az eladót, én azonnal jeleztem mi a gond, és 1 héten megjelent a 60 dolcsi a PayPal számlámom.
Szóval hatalmas piros pötty az ebay-nak :-)

Vámmentesség meddig szól???
Hány dollárig v. euróig???

A PROGRAM - ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja. WoT: TankManner

(#11939) KisApám válasza dudikpal (#11937) üzenetére

KisApám
(őstag)

Mi 25 euró???

Én már rendeltem onnan 100 dollárért is, VÁM mentes volt.

Én 175 euróra emlékszem VÁM mentességnél.

(#11941) dudikpal válasza KisApám (#11939) üzenetére

dudikpal
(fanatikus tag)

Bocsesz! Kevertem a dolgokat.
A 25 ojró az ÁFAmentesség határa EU-n kívülről. A vámment vmi 100 euró...de nem akarok hülyeséget beszélni.
Lényeg: amíg sokan a vám miatt fosnak, az ÁFA közben úgy odab*sz(8xosa a vámnak), hogy csak néznek...
Ha 100$ért átjött vámfizetés(és ÁFA) nélkül, én inkább csöndben örülnék a helyedben, mert szerencséd volt :)

[ Szerkesztve ]

(#11949) DJTJ válasza RexpecT (#11947) üzenetére

DJTJ
(kvázi-tag)

Az kizárt dolog!
Nekem az utóbbi időben minden cuccom még ami nem is volt nyomon követhető az is ideért hozzám max 10-14 nap alatt(hétvégéket is beleértve) ha az eladó időben feladta.
Miután megérkezett a célországba azaz hozzánk kb 4-5 nap alatt vámolják és kézbesítik ezt a posta.hu-n szoktam általában figyelni.

(#11958) psykee

psykee
(újonc)

Sziasztok!

Egy projektort vásároltam e-bay-ről. Az eladónak 900 eladott terméke van 100% pozitív visszaigazolással.
A projektort 139,5 dollárért sikerült megnyernem, majd 65,5 dollár a postaköltség, így 205 dollárt fizettem összesen PayPal-on.
Az eladó aznap feladta a csomagot a Priority Mail-al és azt írja 6-10 nap alatt itt van.

Kérdéseim:

Nekem nem kell fizetnem semmi mást ugye (pl.: vámot)?
Ha nem működik a projektor, akkor hogyan bizonyítom be a PayPal-nak, hogy átvertek?
A Priority Mail-nál feladott csomagok tényleg megérkeznek 6-10 napon belül?
Van valami követési szám, amivel tudom követni a csomag útját?

(#11959) RexpecT válasza psykee (#11958) üzenetére

RexpecT
(PH! addikt)

Ha a valós értékét írta a csomagra, akkor kell majd vámot fizetned.

----------------------------------------------Heisenberg----------------------------------------------

(#11987) KisApám

KisApám
(őstag)

Én úgy tudom, hogy 175 EUR felett kell vámot fizetni.

Vagy NEM??? :F

(#11991) _ATi_1 válasza Winner_hun (#11988) üzenetére

_ATi_1
(senior tag)

Tanulságok cikk :U
Nem gondoltam, hogy az ÁFÁ-t a vámmal növelt értékre számolják... :F

(#11993) Avicularia válasza _ATi_1 (#11991) üzenetére

Avicularia
(PH! addikt)

Miért ,amikor üzemanyagot veszel az áfát akkor is a jövedéki adóval növelt összegre teszik rá.Ugyanígy megy ez a vámnál is.

(#11997) mazsonpopo

mazsonpopo
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Szeretnék rendelni eBay-en keresztül, USA-ból egy komplett notebookot, nagyjából 150e Ft értékben! Úgy tudom, hogy elektronikai eszközökre nem kell vámot fizetni, csak adót. Az eladó azt írta, hogy ráírja: ajándék, illetve $95 dollár értékű alkatrész. Ez esetben is kell áfát fizetni? Gondolom a vámos kollégák sem hülyék, és kibontják. Ha kell fizetni, akkor nagyjából mennyi az áfa összege?

Előre is köszönöm!

(#12002) ABE

ABE
(őstag)

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy cuccnál az van megjelölve, hogy az eladó csak az USA területén postázza a cuccot, akkor ilyen termékhez csak úgy lehet hozzájutni, ha ismerősöm van kint? :F Bosszantó a dolog, mert találtam egy holnap reggel lejáró aukciót, nagyon jó áron adnak egy laptopot, ami még vámmal, meg minden egyéb sarccal megtoldva is megérné. :O

(#12011) khron

khron
(tag)

Ez már biztosan szerepelt, de azóta hátha változtak a VÁM -al kapcsolatos tudnivalók!
Konkrétan valaki meg tudja mondani, hogy mire vonatkozik a vám fizetés?
Az rendben, hogy UE-n belül nincs vám.
Amerikából illetve Kínából érkezett termékekre, gondolom viszont már fizetni kell.
Arra lennék kíváncsi, hogy itt van-e valamilyen értékhatár, ami alatt nem számolnak vámot?
Esetleg olyan kategória, ami más elbírálás alá esik, mint pl. számtech cikkek stb.

WANTED: minden ami - SEGA -

(#12025) Overclocked

Overclocked
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Vám fizetéssel kapcsolatos kérdésem lenne.

A kérdés az hogy hány Ft-tól kell vámot fizetni? (Mondtak már nekem 40 illetve 45k-t is már)

Rendelni az eastbay.com-ról fogok ~ 40.000Ft értékben.(Benne van a postaköltség is.)

A válaszokat előre is köszönöm! :R :R :R

Üdv:

Dani

(#12026) dudikpal válasza Overclocked (#12025) üzenetére

dudikpal
(fanatikus tag)

Ha vetted volna a fáradtságot hogy beírd a keresőbe, vmi ilyesmibe botlanál:
"A 25 ojró az ÁFAmentesség határa EU-n kívülről. A vámment vmi 100 euró...de nem akarok hülyeséget beszélni.
Lényeg: amíg sokan a vám miatt fosnak, az ÁFA közben úgy odab*sz(8xosa a vámnak), hogy csak néznek..."
Vagy csak nekem jelenik meg a keresőtextbox?

[ Szerkesztve ]

(#12027) baluka26 válasza dudikpal (#12026) üzenetére

baluka26
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez egészen biztos, hogy nem igaz szvsz.
Én 69 dodós hangkártyát vettem Dél-Koreából, ami több mint 25 Euro, és semmit, de semmit nem kellett fizetnem.
Lehet azért nem, mert a vámosak nem tudták, h minek az értéke az a "69.00", mert koreai nyelven volt a kisérődokumentum. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12028) Winner_hun válasza baluka26 (#12027) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Örülj neki, attól független 25 euro-tól áfa, 150 euro-tól vám is várható.

(#12029) Angelina81

Angelina81
(újonc)

Sziasztok! Tegnap kaptam egy levelet, hogy vámtartalmú küldemény érkezett (azt nem írják, hogy számlát kérnek), legyek szíves befáradni a hivatalba. Ajándékként lett küldve, $90 értékkel. Ha nincs számlám a tranzakcióról (paypal se), akkor mi a teendő? Gondolom ÁFÁt fizetnem kell rá, de így hogy fogják megállapítani, hogy pontosan mennyit? :F
Köszönöm.

(#12040) cellpeti

cellpeti
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szevasztok!

Találtam a gépemhez akkumulátort az ebay.hu -n. Az ár ideszállítással együtt 8xxx forint lenne.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor nem vámolják, nem tesznek rá semmi plussz dolgot, ugye? Nem kell ajándékként feladatnom, ha esetleg megrendelem, vagy igen?

Nokia Lumia 735 Orange

(#12041) greenhornet

greenhornet
(újonc)

A vám szúrópróba szerint megy! Nem vámolnak le mindent. Nekem is már jött cuccom hong kong-ból (7" umpc), megjárta a vámudvart is, aztán megkaptam és fizetnem sem kellett.
Tehát, ha szerencséje van az embernek, akkor nem vámolják le. De csak az járta meg a vámudvart, aminek volt tracking száma. A sima küldemények nem láttak vámost.:-)

(#12043) Winner_hun válasza Overclocked (#12042) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Elvileg nem, gyakorlatilag vámoltak már meg valódi ajándékot.

(#12044) Overclocked válasza Winner_hun (#12043) üzenetére

Overclocked
(kvázi-tag)

Ha véletlen kiválasztják akkor csak a ráírt összeg után kell adót és vámot fizetni?

(#12051) Winner_hun válasza Overclocked (#12044) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

Engem egyszer vámoltak meg, rá volt írva az összeg de kérték a számlát is, a számla* alapján vámoltak.

*PayPal-es bizonylat.

(#12062) dudikpal válasza mazsonpopo (#12061) üzenetére

dudikpal
(fanatikus tag)

Megjön a cucc, küldik a levelet, hogy érkezett ez a dolog, küldjed a számlát.
A pénzt a postásnak fizeted: tárolás, ÁFA, vám.

(#12063) _ATi_1

_ATi_1
(senior tag)

A vám melyik országot illeti? A vevő, vagy az eladó lakhelye?

[ Szerkesztve ]

(#12068) cellpeti

cellpeti
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

üdv

ha USA-ból akarok rendelni arra jön vám vagy valamilyen adó? Illetve hol tudom megnézni, hogy szállít-e USA-n kívülre is? :U

Nokia Lumia 735 Orange

(#12069) Dave46 válasza cellpeti (#12068) üzenetére

Dave46
(kvázi-tag)

ÁFA és VÁM. Ennek menetét és mennyiségét, vagy hogy milyen értékű áru esetén érvényes már nagyon sokszor leírták már fentebb. Azt, hogy hová postázik, azt a termék adatlapján lévő postage&payments fülre kattintva nézheted meg, vagy akár írhatsz is neki.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#12076) jcvd

jcvd
(tag)

Sziasztok!

Még nem vettem semmit ebayen, de már régóta nézelődöm. Kinéztem most valamit, írtam az eladónak, hogy fel tudja e adni ajándékként, és olcsóbb értéket ráírva a vám elkerülése végett, a válasza igen volt, viszont azt mondta, hogy a kéréseimet tüntessem fel majd a "memo box"-ban. Ez egy olyan mező, amit rendeléskor kell kitölteni?

Továbbá tudna valaki hasznos tanácsot adni? Hogyan történik a vásárlás? Megrendeled, csatolod a profilodhoz a paypal számlát, majd automatán le is szívja az összeget? A pénz azonnal megérkezik hozzá, vagy ennek is van több napos átfutási ideje?

Van dollár a paypal számlámon, és dollárban is van megadva amit venni szeretnék, gondolom automatán a dollárt fogja leszívni, és nem a mellette lévő forintot. Lenne mégis valami, amit hasznos beállítani az ebay fiókban, ha új ebayen az ember?

Várom tanácsaitokat!

(#12082) dudikpal válasza jcvd (#12076) üzenetére

dudikpal
(fanatikus tag)

A giftes mókával annyiban azért vigyázz, hogy ha usákos eladóról beszélsz, az írhat rá akár tízparancsolatot is, akkor is szerencse kérdése lesz h vámolják e vagy sem.
Kínánál 99% h nem.
Persze függ attól h mit rendeltél és mekkora a térfogata.

(#12089) Edenyke

Edenyke
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Sziasztok, usaból ha rendelek ebay-en keresztül, mennyi a maximális érték, ami még vámmentes?
Szállítási költség beleszámít?

Köszi.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12092) Flashcash válasza Edenyke (#12089) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

Azt se felejtsd el, hogy nem csak az 1-5%-os VÁM ami megdobhatja a költségeket.
45EUR feletti értékű csomagnál ÁFÁ-t is rászámolhatnak.

Keress vissza a topicban a VÁM szóra, részletesen le van írva többször is ez a téma.

(#12104) _Norbi_

_Norbi_
(fanatikus tag)

helló mesterek segítséget szeretnék kérni
tanácstalan vagyok hogy melyik banknál lehet dombor nyomott kártyát kérni olcson?
OTP borsos áron akarja adni 4.350 Ft /év
más
nos vámmal kapcsolatos
rendellek egy 45 USD dolláros műholdvevőt és paypal segítségével fizetem ki akkor hogy lehet vámot kikerülni ? kedves DHL mindent levámoltat ami külföldről jön
Ananda Industrial Co., Limited
Dreambox 500 és 800 HD S sateliti egységek mennek olcsó áron

Website: http://www.anandasy.com
MSN: kiteananda@live.cn
Email: kite@anandasy.com
vagy
http://www.yaoxincn.com/
msn: tina11_star@hotmail.com
tony-zhouyx@hotmail.com
peter-zhou1986@hotmail.com

mondjuk 1-2 vevőt akkor hogy lehetne ez megoldani ?
30USD lenne a posta
5000FT tól van áfa

haverjaim Ukrajnába járnak ki és onnan hoznak 5-10 db beltéri egységeket urugravi piacról
úgy oldjak meg hogy még vámos se lássa és pénzhez jutnak ha eladják vatera ,expressz vagy hasonló oldalakon . :W

kérek segítsetek email : windows100@.hu

(#12106) _Norbi_ válasza _ATi_1 (#12105) üzenetére

_Norbi_
(fanatikus tag)

kina

Address: Room1418, A. Block of Shenfang Building, Huaqiang North Road, Futian District,
Shenzhen, Guangdong, China

hol olcsóbb ez bankkártya ? ez téma ide is kapcsolódik , hogy lehet megrendelni hogy ide érjen vámmentesen érdemes elöre kifizetni vagy várjam meg összeg végét ?

(#12110) _Norbi_ válasza dudikpal (#12108) üzenetére

_Norbi_
(fanatikus tag)

rendelek 1 db dreamboxot paypalon fizetem ki
lehet e trüközni vele hogy külön külön fizetem ki összeget
külön box és külön vám és posta árárol csinálok egy másolatot és megkérem eladot hogy 25 usd többet ne irjon ár és ha megfognak véletlen akkor tudnám bizonyitani utalással tényleg 25 usd érteni magyarszki ?

(#12119) G@ß! válasza Flashcash (#12092) üzenetére

G@ß!
(őstag)
LOGOUT blog

Idézem Winner_hun HSZ-ét:
"25 euro-tól áfa, 150 euro-tól vám is várható."

Most akkor 25 vagy 45 Euro? Nem mindegy! :)

[ Szerkesztve ]

Bazárom: http://hardverapro.hu/tag/g_ss#aprohirdetesei

(#12129) _Norbi_ válasza G@ß! (#12119) üzenetére

_Norbi_
(fanatikus tag)

ez érdekes mert lehet csavarni dolgokat

2. A másik eset pedig ha fizetsz a rendelt áruért (mint általában az ebay-en :DDD ), akkor minden esetben 22EUR fölött kell fizetni ÁFA-t (akkor lehet félreértettem a 25EUR-t, de szerintem akkor ezt a 22EUR-t vitték fel 25-re)

Tehát a GIFT-ként küldött csomagot az 1. eset szerint kezelik, és akkor kérnek számlát ha szerintük a csomag értéke meghaladja a 45EUR-t. Azonban itt jön a csavar, mert számlát te csak olyat tudsz bemutatni, melyen az szerepel hogy te fizetted, ekkor már a 2. pont szerint fogják vámkezelni. Szerintem!

(#12132) Yushchenko

Yushchenko
(őstag)
LOGOUT blog

Azt szeretném hozzátenni azoknak akik vámon görcsölnek, hogy inkább számít a csomag mérete és súlya, mint az, hogy valójában milyen érték van ráírva. Kínaiak általában úgyis kisebb értéket írnak rá, illetve lehet is mondani nekik hogy mit írjanak rá. Ergo ha nehéz csomag jön, számítsatok rá, hogy vámkezelni fogják.
Amire még figyeljetek, hogy a vámot és az áfát a szállítási költségre is ráterhelik. Vicces de így van.
Egyébként sokszor figyelmetlenek, többször szerepelt pl 150 usd a csomagon, ami ráadásul 2-3 kg-os volt, és nem vámkezelték. Szerintem azon is múlik milyen napja van a vámosoknak. Viszont tapasztalatom szerint USÁ-ból érkező csomagokra jobban odafigyelnek.

[ Szerkesztve ]

73 110 116 101 108 0 52 101 118 97

(#12137) Flashcash válasza Zolexx (#12136) üzenetére

Flashcash
(Közösségépítő)

Ha valóban az európai lerakatukból postáznak, akkor nincs se vám se áfa.

(#12141) mZoleee

mZoleee
(fanatikus tag)

Üdv mindenkinek!

Szeretnék rendelni egy gitár kábelt USA-ból és arra lennék kíváncsi, hogy ha van vám illetve áfa az mennyit dobna a terméknek a kiszállítási pénzén, illetve még annyi hogy kb. mennyi idő lenne míg megérkezne.

Róla lenne szó: [link]

Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm!!

Üdvözlettel: mZoleee

[ Szerkesztve ]

iPhone 5 @ iOS 8.0 ~ 16GB White

(#12145) SpeedR

SpeedR
(őstag)

Üdv!
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy ez mennyi ungarische forint lenne, mire a gépembe kerülne? Esetleg konkrétan vásárolt már valamelyikőtök newegg-ről? Hogy a legcélszerűbb fizetni? Mennyi kb. a postaköltség, és mennyi idő amíg a feladott kártya ideér?
Ez már vámköteles összeg? Kb. pont a határon van. (~150€) A vámoltatásnak mi a menete? Mi van, ha a csomagról, ill. a kísérő dokumentációból nem derül ki a küldemény értéke, vagy más érték van feltüntetve?

Remélem nem lesz offtopic a kérdésem, de jobb topicot nem nagyon találtam.

(#12153) _ATi_1

_ATi_1
(senior tag)

A használt, vagy nem működő műszaki cikkek vámkezelése hogy működik ? Ha fel van tüntetve, hogy "nem működik, alkatrésznek", akkor milyen árat vesznek figyelembe ?

(#12154) Yushchenko válasza _ATi_1 (#12153) üzenetére

Yushchenko
(őstag)
LOGOUT blog

Számlát kell hozni, vagy ebayről kinyomtatott papírt. Amennyiben ez nincs kötekedhetnek, aminek vagy az lesz a végeredménye, hogy megbecsülik az értékét, vagy az, hogy visszaküldik a feladónak.
Vám és Áfa változatlan minden esetben.

73 110 116 101 108 0 52 101 118 97

(#12179) Speeedfire

Speeedfire
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Üdv!

Kérdésem az lenne h honnan érdemes venni cuccokat? Megbízható-e a rendszer? Kell-e vámot fizetni és ha igen mennyit? Eddig még nem foglalkoztam ilyennel.

Szabi

Weblapom http://goo.gl/q0VKN || Linkkatalógusom http://goo.gl/91Qs4

(#12180) Dave46 válasza Speeedfire (#12179) üzenetére

Dave46
(kvázi-tag)

Hát, mivel ez egy ebay-es topic, ezért itt értelemszerűen az ebayt szoktuk javasolni(vagy a honnan kérdésedet hogyan értetted?). Megbízható a rendszer, néha kell vámot fizetni is, javaslom, hogy olvasgass vissza pár hozzászólást, mert minden kérdésedre le van írva a válasz.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

Útvonal

Fórumok  »  Fáradt gőz  »  eBay (kiemelt téma)  »  Keresési eredmények
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.