Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rival

    aktív tag

    válasz zolforg #462 üzenetére

    Légyszi, állítsd be nekem 5 perc alatt ezt a kb. 10 műholdat, de úgy, hogy minden csatorna a mostani helyén maradjon... :) Én nem csak egy egyszerű szkenneljünkvégigmindenműholdatosztkész dologra gondoltam, mert az tényleg nem nagy cucc. Csak eleve ennek a Hunyadinak a forgatós része elég fapados, a csatornák ABC sorrendje nem működik rendesen, a transzponderek kezelése katasztrofális (van úgy, hogy addig nem hajlandó egy már meglévő transzponderen új adókat meglátni, amíg ki nem törlöm a TP-t, és ismét fel nem veszem), ezen kívül ha úgy törlök ki egy csatornát, hogy nem viszem el a végére, és ott törlöm, akkor egy lyuk keletkezik a sorszámozásban, továbbá a műholdak sorrendjét sem tudom változtatni. Már elég jól kitapasztaltam ezt a kütyüt az elmúlt 2-2,5 év alatt, és nem motoros forgatásra lett kitalálva... nem beszélve azokról a csatornákról, amikbe be van lőve, hogy csak az első helyeket foglalhatják el (hiába rakom máshova, legközelebbi indításkor ugyanúgy a lista elején látom)... és így tovább... még sorolhatnám a sok hülyeségét, de most nem jut eszembe más... .... ...ja, és nagyon idegesítő a folytonos ''Adatmentés folyamatban, kérem várjon''... miért nem lehet a háttérben menteni? :)

Új hozzászólás Aktív témák