Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    Emberek! Itt mindenkinek 1 bilincsel erősítették fel a tányért a tartóra? Nekem először a Digi-s antenna volt fent a GLOBO fejjel de KETTŐ bilinccsel volt rögzítve a tányér a tartóhoz. Hogy lehet 1 bilinccsel valamit stabilan rögzíteni? Ha ez tényleg így volt megcsinálva a szerelők által (bocsi de angolt tanulok és a kedvencem a passzív :DD ) akkor ez nagyon gáz így.
    Nekem is ilyen tartó van felszerelve vagy 10-12cm-es csavarokkal és a hurrikán sem tudta elmozdítani. Ha tudsz heggeszteni ilyet és lefesteni Hamme***-tal akkor nem kell venned. Arra figyelj, hogy az antennát oldal irányban forgatni kell rajta így egy cső legyen a föggőleges része.
    A 75-75% szerintem kevés még a gyári szettel is. Én a helyedben megpróbálnám beállítani/finomhangolni. Először is nézd meg, hogy a fej el van-e forgatva a tartóban. Lazítsd meg az antennát de csak egy kicsit és először vizszinetesen centinként próbáld meg a legjobban beállítani. A legmagasabb értékek elérése után húzd meg és próbálkozz a fej pozícióját is beállítani(előre, hátra a fejtartóban és a forgatás szögét is próbálgathatod). Nem kell tőle félni csak az antennát ne lazítsd meg teljesen mert, ha egyszer alállítódik akkor nehéz megtalálni a kb. 10x10cm-es kis négyzetet amiben van jel.
    Nem idegeskedés, hanem kitartás emberek!!!!
    Ez egy ilyen ország sajna, ha nem csinálod meg magadnak normálisan akkor az annyit is ér.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák