Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yossarian222

    csendes tag

    válasz Rick4 #153 üzenetére

    bár a szerelő fejébe állítottam volna egy vízmértéket szivesen, mert szemmel láthatóan messze van a vízszintestől...

    Szerintem ezért ne mérgelődj! Pláne ha ''csak ennyi'' a probléma a cuccal! :D
    Nekem is ferdén tették fel egy kicsit a tartót, mert én a ''képzeletbeli'' függőlegeshez viszonyítva néhány mm eltérést észlelek. Persze lehet, hogy a szemem nem jó, vagy a ház ''görbe''! ;)
    A képen én úgy látom, hogy a fejtartó van nálad úgy kialakítva hogy az tartja egyben a tányért is. Jól látom?
    S a fejtartó van átfúrva és így van megoldva a [tányér-fej]-egység felfogatása a masszívnak tűnő falitartóhoz? Mert ez esetben nem a falikar lehet a szerkezet felfogatásának gyenge pontja, hanem az a 2 lyuk a [fej-tányér]-tartó ''négyszög-szelvényen'' és benne a 2 csavar! Vagy mégsem? A falitartód így első ránézésre elég masszívnak tűnik!

    Persze lehet, hogy a fotón nem látható pont az ami egyértelműen láthatóvá teszi hogy mi is a valóságban a helyzet! Vagy csak én kötözködöm? Elnézést kérek! Nem ez a szándékom!!!:W :W

    Üdv.: Yossarian222

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák