Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs81

    tag

    válasz vargalex #57 üzenetére

    Hi,

    Próbáltam 10.03-t, RC1-et és RC3-at. Kezdetben vinyó volt csak, ergo a swap is azon volt, de úgy is leesett.
    UPC 120-asom van.
    Transmissionel az a bajom, hogy nem lát elég peer-t és ha lát is pl 20-at nem kapcsolódik csak 1-2höz. Ha jó trackerről szedek akkor láttam már, hogy tud szedni 7Mb/s-el is akár, de csak néhány peertől. Úgy gondolom ez valami beépített korlátozás, vagy nem tudom. :( Érdekes, hogy neked jól megy. És a fő bajom, hogy nem seedel. Nekem elsősorban arra kéne, mert ha le kell szedni valamit azt inkább leszedem a géppel gyorsba, mert az van, hogy 15megát is elér csúcsba. A router meg azért ennyire nem penge. Viszont seedelhetne nekem folyamatosan olyan 2-400k-val. De nem.
    Ezzel szemben az rtorrent vehemensebben töltött, a seedelés kérdésköréhez viszont el sem jutottam, mert annyira instabil lett tőle. Leterhelődött, leszakadt. Lekorlátoztam 1Mb/s-re de akkor se lett stabilabb. rtorrentel kavarja a dolgokat, hogy web sincs. screen-t használok, hogy menjen a háttérben.
    Transmissionnel csak akkor szakadt le a vinyó amikor beraktam neki 300giga anyagot, hogy akkor most ezt hash-csekkeljed légyszives.
    A pendrive fat32-re van mountolva, rajta van az ext3 swap file. A HDD meg NTFS. Igen, igen, mindent elkövetek, hogy kibasszak szerencsétlen routerrel :P
    Elképzelhető, hogy ext3-al más lenne, nem tudom.
    Alapjába véve boldog lenne az életem ha a transmission seedelne rendesen és látná az összes peert + csatlakozna is hozzájuk. Ennek viszont nincs köze a fájlrendszerhez. Megnézem a trackert és látom, hogy van pl 50 seeder, ebből ez lát 20-at és csatlakozni tud 1-3-hoz. pfff. Lehet valami a tűzfalban vagy valami port blokkolva van? :U

    Üdv&Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák