Hirdetés

Aktív témák

  • Fooler89

    őstag

    Helloztok!

    Egy mai akció alkalmából egy ilyen router kellett össze hozni egy windows pistás :((( rendszerrel.

    Odáig el jutottunk hogy egyszer már működött akkor nem én voltam ott, de akkor az ügyfélsz. küldött frimwaret amivel ment, de valami hihetetlen lassuságal, irtó nagy késéssel és max. 20 kbytal töltött le. (felfelét nem néztem)
    Még a vista telepítése után is ment, amibe az a meglepő, hogy semmi beállítás nélkül.
    Majd megprobáltunk volna tűzfalat ki kapcsolni, bízva, hogy attól fel gyorsul, de utána már nem ment a net. Egyszerűen felcsatlakozik, gépről webes felületét el lehet érni, ott a statusnál connectedelve van, wifi megy érzékelik egymást csak a net nem, dhcp-vel kiosztva az ip, dns is és nem megy. Fix-el is próbáltam, de nem ment. Próbáltuk hogy újraindítottuk, újra konfiguráltuk, de semmi. Amikor ment akkor mindig olyan lassú volt hogy legszivesebb sírni akartam.

    Valaki segítsen, milyen dolgok nincsenek benne a manuálba amit meg kéne csinálni??

    Az új frimwaréről mi a tapasztalat?

    A poén, hogy 3-4 órás szívás után a vistával annyit nem tudtam elérni hogy direktbe felmenjen a netre :) xp ugyanazzal a beállitással simán ment :D

    [Szerkesztve]

Aktív témák