Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pumpedlix

    tag

    1 napja érkezett a csomag, igaz Magyarországról, a 220volt.hu jóvoltából 42 ezer magyar forintért.
    Táblagépen gyárilag Windows 10 és Android 4.4.4 (cyanogenmod).
    EU töltőfejet elfelejtettek csomagolni mellé.
    Windows 10 gyorsan elvégzi a szükséges beállításokat és már használható is.

    Android szerencsére kínai nyelven indul így gyorsan megfejtve azt magyarra állítottam.
    Igazából ez a része érdekel jobban
    6.74 GB a szabad hely
    ezt gyorsan teletöltöttem:

    NFS No limit - valami katasztrófa képminőség, pedig maga a játék bejönne
    NFS MW: kiváló képminőség de az fps változó
    Real Racing 3: extra gyönyörű képminőség, meglepett mert röccenés nélkül fut.
    Tavaly egy Galaxy Tab S8.4-en próbáltam ott siralmas volt a kép és nem is futott szépen,
    meg is lepődtem. azon is, ezen is.
    Modern Combat 5: nagyon jó képminőség, gördülékenyen fut,
    és még maradt kb 1,5 GB szabad helyem.

    Játék közben nálam is jelentkezett a mások által említett thermal problem és hogy leveszi a fényerőt de ez sikertelen volt mert alapból 20%-ra volt állítva.
    Hozzátéve nagyon melegszik játékok közben, volt pár tabletem de ez viszi a forróság pálmát.

    Akksin gyári töltés volt 79%-on ezt 2 óra tömény nyomkodással sikerült 15%-ra levinnem.

  • taip

    senior tag

    Na faxa. Felraktam Android alá a Real Racing 3-at, de nem fut. "A Real Racing 3 sajnos leállt." Anyukád. :W

    Pedig a Google Play hagyja telepíteni, de lehet, hogy az Intel proci nem tetszik neki. Ugyanakkor a neten keresgélve nem találtam nyomát, hogy nem lenne vele kompatibilis, szóval nem tudom mi van. :F

    Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Új hozzászólás Aktív témák