Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz TIT #28318 üzenetére

    De nem kell húzni!!! Azt írtam, hogy vdroop esetén, v. tuningnál emelni kell a feszültségen 0,01 V-ot. Ez semminek az élettartamát nem csökkenti, ahogy egyébként egy épeszű túlhajtás sem.
    Na, a chipset driver megint bele tud kakálni a ventilátorba, főleg egy régebbi lap esetében. :C

    asdxv & mmdms & asdxv: Próbáltátok a fesz emeléses trükköt? Akinél spéci RAM van, az sincs kizárva. Lehet PCI-E en. gazd-ot kikapcsolni (AMD-n is!), mindennek egy min. extra feszt adni, aztán, ha eltűnik a BS error, akkor tesztelni, melyik volt a hunyó, ha meg nem, akkor VGA-nak feszt adni low órajelekkel, de ha még az sem, akkor másik driver tényleg.

    Dany007: nV, de tényleg. Miért szívatnád magad? GTX970, oszt jó napot, 2500K vígan kiszolgálja, évekre van jó VGA-d stabil driver támogatással.

    InfiniteReality: Mindenféle Windows-zal volt AMD kártyám, soha nem a wintől függött a BS error, ha előjött. ;) Laptopokra is telepítettem, ott sem volt probléma, igaz, igyekeztem mindig a gyártó driveréhez ragaszkodni, ami PC-n is ajánlott, nem mindig ész nélkül felnyomni a legújabb ref.-et, hátha jó lesz, csak mindig pont azért nem lesz jó. Ettől függetlenül tény, hogy voltak már vírusértékű win update-ek. :DDD

    kaszaf: No de miért kellene bármelyik usernek tudnia, hogyan és mit frissítsen? Ő megveszi a szoftvert, amely be van állítva, hogy naprakész legyen, a user jobbal várhatná el, hogy ne szívassák. :U

    asdxv: Nekem olyan szépen dobta a BS error-t HDMI-n...

    lm83: Biztosan nálad is aktiválta az "erősebb fehér" opciót. Némelyik meghajtó ezzel szórakoztat, van, amelyikben ki sem tudod kapcsolni. Nálam egyébként akkor "gerjed a fény", ha a monitor környezetkímélő módban van. Képváltás, aztán ragyog minden, hogy majd megvakul az ember, szóval most nem mentek meg egyetlen nap sem 0.0001 fát. :O
    Lehet, hogy DVI-vel nem aktiválja.

    Petyyyyy: Afterburner.

    Kérdés: Feltettem nosztalgiázni a Rage-et. "GPU Transcode"-nál kiírja, hogy nem támogatott hardver, vagy nem megfelelő memória. Wtf? :F Anno GTX560-nal játszottam végig, és nem emléxem, hogy ez nem működött volna. Vagy ez PhysX akar lenni? :U (Csak akkor miért nem azt írja?)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák