Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Üdv!

    Segítsen már nekem valaki élsimítás ügyben...
    Feltűnt már mióta megvettem a kártyát (Asus R9 270X), hogy kb semmit nem ér a driver-ből ráadott élsimítás.
    És igazából mindegy is volt mit állítok be maximumot vagy minimumot sem látványban sem teljesítményben nincs változás.
    Egyedül valamelyik régebbi CoD játék esetében tapasztaltam fura fos zizis textúrát akkor ha a morfológiai szűrőt is rátettem. És persze akkor csúnyán visszaesett az fps.
    De magában a mezei élsimítás semmit nem ért.

    Ma viszont részletesen is leteszteltem a dolgot a Mafia 2 c. játéknál.
    És azt vettem észre, hogy gyakorlatilag semmilyen élsimítási opcióra nem történik semmi változás a játékban.
    Természetesen minden fullra van állítva 1080p-ben.

    Amit kipróbáltam:

    driverben minden alap, játékban élsimítás be-ki. Semmi különbség.
    Aztán driverben minden beállítás maxon, játékbeállítások felülírása. Semmi különbség.
    Az összes élsimítási mód egyenként. Semmi különbség.

    Ugyanazon a helyen teszteltem a játékon belül és minden esetben ugyanúgy látszódtak a kis lépcsők / recék az autó élein pl. Mi a francért van ez? =/

    Az újabb Cod játékokban is próbáltam korábban és ott a játékon belüli élsimítás beállítás működött. Viszont driverből már ott sem ért semmit, bármit is állítottam be.

    Furcsa ez nekem, mert anno NV kártyával ha driverből áradtam a 4-8X-os FSAA-t akkor szépen kisimult minden, legyen szó akármilyen játékról, új vagy régiről...

    Természetesen a legújabb driver van fent, de ugyanezt csinált a régebbi gyári driverekkel is...
    Mitől van ez és mit lehet tenni? :S

Új hozzászólás Aktív témák