Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    Hello,

    Gondoltam tegnap felrakom a legujabb catalystot (13.9 es 13.10b2), mert a BF4Beta nyavajgott, hogy regi a driver (12.3). Eddig el voltam vele, mukodott ahogy kell (illetve megse az idiota CCC-nek kell a dotnet4.0). Szoval felraktam ezekutan az eyefinity-s setupom ugy elb@szta, mint a huzat. Se az afterburner, se a trixx, se az aida nem ismerte fel a kartyat, persze a CCC se. Raadasul a CCC el sem akart indulni dotnet4.5 nelkul :W Nagynehezen manualisan beleeroszakoltam a drivert a win7x64-re. Most mukodik, viszont ugye eyefinity3-at hasznalok, mint mar mondtam es most 2D-ben leveszi az orajeleket c100/m600-ra, ami jo is csak KURV@RA ne szaggatna a kep. Foleg ugye az ffx-nel jon elo, amikor 3D-be renderel. Minden egyes egergorgetesre osszeesik a kep, ugral minden, tipikus alacsony memoria orajel. Nem tudok vele semmit sem csinalni force-olni, afterburnerbe mar allitottam be 2D profil-t az sem segit. Ertem en, hogy jo dolog az energiagazdalkodas, de komolyan ennyire amatorok az AMD/ATI-nal mostansag driver iras ugyeben? Eyefinity setupnal az m600 keves, legalabb m1000 kene, de hiaba allitom be manualisan, felulirja es jon a szaggatas/hiba. :(

    Kerdes: Hol lehet ezt kikapcsolni (registry, ccc) vagy mivel lehet raeroszakolni 2d/3d orajeleket. Mar nezegettem forumokat nem csak nalam fordult elo, ugy nez ki mar tavaly ota csinalja ezt a CCC. Koszonom a valaszokat. :R

    Udv, Z.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák