Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    válasz adamssss #23366 üzenetére

    Ez a fajta gépem van de sok különbség nincs: http://www.sony.it/product/vaio-serie-s/vpcsa3j1e. Igazásg szerint azért emellett kötöttem ki mert jó áron volt és ennyiért olyan gépek vannak amikben integrált videokártya van. Elsősorban 3D tervezőprogramok miatt esett a választás erre, azok pedig hibátlanul futnak csak ugye, ha már van akkor 1-2 játék is mehetne :) Illetve ma kipróbáltam már azt is amit javasoltál de semmi más nem lehet feltelepíteni csak ami a sony oldalán van AMD driver. Az intel az felmegy gond nélkül és az AMD sem ír hibát csak végigfut a telepítő de semmi nem települ. Win7 van rajta és az újratelepítésnél már rájöttem h megint sikerült beleválasztanom mert az is 1 külön élmény :))

    Egyébként ezt dobja az autodetect, szerintem csak a sony által kiadott driver telepíthető... De akkor nem értem miért nem látja a beállítások között a kijelzőt. Mert találtam már több helyen ilyen gondot, egyszerűen csak át kellene állítani a kijelző beállításaiban de, ha egyszerűen nincs akkor nemtudom :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák