Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Sziasztok!

    Kellene valami s.o.s. segítség, mivel egyedül már nagyon nem boldogulok. Vázolom a helyzetet:

    - XP SP3, 32bit @ 4850

    9.6 volt fenn, ezelőtt 1 hónappal, de azután volt egy csúnya összeomlásom, és teljes OS reinstall. Azóta csak szívok. A legutóbi drivereim: 9.9, 9.12, 9.12hotfix, 10.4, 10.10, 10.11. Ezekből a 9.12-eseknél nem jelentkezett ez a konkrét hiba, azok másért lettek kukázva. De most az áll fenn, hogy nincs CCC panelom. Már négyszer eljátszottam, hogy ATi driver leszed, és újrarak, vagy egy újabb, vagy ugyanaz visszarak, de nem változott.

    A leszedés menete: ATi driver törlése Driver Sweeper-rel és Driver Cleaner Pro-val. Volt, hogy együtt, volt, hogy csak az egyikkel. Ezek után az ATi mappák törlése Program Files-ból(!), újraindítás, és install. Fel is megy szépen, a driver működik, de nincs Control Panel. Már nem tudom, hogy mit próbálhatnék még meg. Gondolom, hogy ATT lehetne köztes megoldás, azzal biztos tudnék vezérelni, de összetett. Nekem csak egy szaros CCC kell, és nincs. Van ötletetek? Már több mint másfél hete nem tudtam elindítani 3D-s alkalmazást :(((

    Arról nem is beszélve, hogy vezérlés híján most olyan 68-70 fokos az a tetves kártya.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák