Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz mobal #2823 üzenetére

    Ha a mi szerverünkön is volt, bizti NEM SoG-s volt! :((
    Még az 1.2-snél, megtaláltam az ellenfél commanderjét. No, rátáraztam, vagy 3 sorozatot, szurkáltam, és meg se nyikkant neki, de, még észre sem vette, mert ugye kommanderkedett.:)) Ja, jeepből is lőttem rá. Végül, 3 gránátot dobtam rá, a 3.-nál már kipurcant.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz TomDog #2832 üzenetére

    Játszottál az első részével is? Miben más? Én voltam olyan láma, hogy pont a multi része miatt vettem meg eredetiben, jó drágán az első részét (9900). Hát, borz alom. Amilyen jó volt a SP része, annyira szar az MP oldala. Pont fordítva, mint a BF2.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz TomDog #2834 üzenetére

    Én is sokat moháztam!:DDD Bár, nem tetszett annyira, mint a Battlefield 1942+ a DC részei, de mivel a haverok moháztak, ezért én is. Annak ellenére, a mohában volt ''Lunear'' pálya, én azt imádtam. :R A többiek meg nem is tudtak ilyenekről (lehet, azért, mert nem eredetiben nyomták, ugye). :(((

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz KBjunior #2836 üzenetére

    Hova akarsz, és mit? :F Én nem érteni kínai, sorry.:DDD A statisztikát feltölteni (?), web oldalra (pl. a sajátodra) lehet, esettleg maximum. A rang meg nem függ attól, hova és mit töltesz fel! Ha esettleg arra gondolsz, hogy singleplayerben is esettleg gyüjtögettél valamit (nem tudom, mert nem játszottam max 2 órát SP módban), azt NEM tölti fel, mert az lehet csalás is. CSAK a ranked szervereken elért eredmények számítanak! ;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz TomDog #2838 üzenetére

    Tényleg, az a fagyasztásos izére gondolsz?:B Ha igen, na azt kivételessen én is imádtam! Csak ahoz is megfelelő társak kelettek, meg külső kommunikáció. Tehát, lehetőleg a klánnal léptem fel egy szerverre, mert akkor el tudtam mondani, mit látok, meg hogy hova jöjjenek értem. :DDD Persze, ott is voltak csíterek, de hol nincsenek, ugye. Minden esetre, már PS-en is imádtam, sőt, a legelső része volt a legjobb, hangulatban! A második sem volt rossz. A francia küldetések, a zajok, hát, nagyon para volt. PC-n már nem annyira jön vissza, sajna. A PA része (Pacific Assault, ha jól emléxem) inkább csak single player-ben volt élvezetes, bár annak a multija sem volt uncsi. Annyira nekem azért nem jött be.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz KBjunior #2840 üzenetére

    A demoval nem bizti, hogy menni fog. A teljes gameban, ha eredeti, akkor a szervereknél be lehet jelölni, hogy milyeneket keressen, mint pl. ''hasonló verzio'', ''jelszó nélküliek'', meg ilyenek, és köztük lehet kiválasztani a ''ranked szerverek''-t is. Ebben az esetben minden szerver, amit mutat, az ranked lesz, ergo, mehet a pontgyüjtögetés, ami eleinte nem annyira jön össze, amíg nem ismered meg a pálya részeit, meg bizonyos taktikákat, hogyan közelíts meg egy zászlót, ha nincsen segítség, meg hasonló okosságok. Erre jó a single player rész, lehetőleg lépjél szakaszba. Eleinte próbálkozz magyar szervereken, vagy ha értesz jól valamilyen nyelvet, akkor olyan szervereket keressél (pl. német, angol). Aztán, szép lassan leszoksz majd a magyar szerverekről.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz KisApám #2850 üzenetére

    Sajna, itt elég kevesen tudnak segíteni, szerintem. A többségnek eredeti van meg, legalábbis, elvileg. Én pl. egyenlőre nem tervezem nem hivatalos módositások, és pályák letöltését, mert ha szétcseszik az alapgamet valamiért, annak nem örülnék. Főleg, ha esettleg pont a punkbastert is megberhelné esettleg, aztán letiltja a játékkulcsot, az még kelemesebb lenne.:DDD Kivéve, ha a klántársaknak esettleg megy, főleg, ha ranked szerveren is menne, de ez mondjuk kb. teljessen ki van csukva!:D
    EZ nem a bf1942, ahol pont a DC kieg volt az ász.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz KisApám #2854 üzenetére

    Ja, de akkor mi az üzlet a forgalmazóknak/programozóknak/hardvergyártóknak/szerverüzemeltetőknek stb...:)) Pl. Mohaa-val tört játék is sok helyre beengedett, főleg, ha az alap eredeti volt, és csak a kiegészitések voltak törve.:B A BF1942 is hasonló volt, ha jól emléxem. Bár, én megvettem eredetiben az alapot, majd féláron mégegyszer az alap+2 kieggel a bf1942-t.:B Ezzel a verzióval szinte már fel sem léptem a netre, mert jött a bf2, de úgy gondoltam, hogy azért megérdemlik, hogy megvegyem, ha már ennyit játszottam rajtuk.:B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz bbchris #2864 üzenetére

    Perszehogyne. Ha a földön észre veszed, hogy közelít egy ellenfél, akkor ''csak'' körbe kell fordulnod, és az oldallapátok elintézik amit kell.:DDD De ez ritka.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz sequator #2866 üzenetére

    Én nem érteni mire gondolsz, mi a rák az a coop multi??? Az egész game a multira van kihegyezve, a single player csak arról szól, hogy megismerhessed az alap pályákat, gyakorolhassad az irányitást, semmi másra nem jó (az előző részek is ilyenek voltak). Amikor multizni akarsz, minden játékban KELL netcsatlakozásnak lennie!:DDD Ha én a t-com managerei között lennék, tutira lenne vagy 3-4 csomag kifelyezetten a multis játékosok részére, tehát pl. az előfizetés havi díja tartalmazná a kedvenc játékod havidíját is (Pl. WoW, Everquest 2, FFXI, és persze, az eredeti játékot is, éves lebontásban mellékelném az előfizetőnek). Igazából, az lenne a jutányos, ha nem havidíj jellegü lenne, hanem mondjuk perc alapu, kombinálva a havidíjas résszel. Tehát pl. nem fizethetnél többet, mint a havidíj, de ha csak pár órát tudtál játszani, ne keljen az egész hónapra kiperkálni azt a nagy összeget.:B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz bbchris #2864 üzenetére

    Ja, egyszer sikerült egy egész jeepet hazavágni úgy, hogy vele egy irányba repültem, hátulról közelítve, majd rápöccintettem a gépet. A jeep kigyulladt, a heli félig sérült, és 3 lurkó volt benne.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz myrra #2884 üzenetére

    Hát, ''egyszerű'', csak szólsz, hogy köll lőszer! Tehát, ''Q''-t megnyomod, és kiválasztod! OTT lehet elsősegélyt is kérni. Ja, max nem kapsz semmit, ugyanis, ez úgy müxik, hogy a mini térképeden ilyenkor feltünteti a megfelelő emberkéket, akik Tégeded ''kiszolgálhatnak''. Már, ha éppen nem láma, és figyel erre a tevékenységre.
    -Illetve, a második lehetősség, hogy a commander néha le tud dobni segélycsomagot. Ennek távolságát is láthatod, ha be van kapcsolva a ''3D-s térkép''.
    -Illetve, a T gomb megnyomása is segíthet, de ebben az esetben a felettesed felé küldöd közvetlenül a kérést. Ha tudja, teljesíti, ha nem, akkor így jártál.
    -Illetve, ha Te vagy a commander, megtámogathatod önmagadat is, de igaziból egy jó kommander nem száguldozik a térképen egész idő alatt, hanem szépen megbújik valahol, és kiszolgálja a többieket. (szerintem)
    Talán a legegyszerűbb, ha elolvasod a kézikönyvet és/vagy felrakod a magyarosítást!:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz atenza #2893 üzenetére

    Hát, vannak új pályák, fegyverek, harci járművek, DE megint szarul csinálták meg ezek a trógerek.:((( Az persze jogos, hogy az alapjátékkal nem lehet ezeket használni (természetessen, mert akkor ki a rák venné meg). De, a szerver keresésnél még mindig nincsenek meg a megfelelő szűrési feltételek. EZek egyszerüen barmok (bocsi). Tehát pl. azt be lehet jelölni, hogy ne keressen fullos szervert, de hogy üresset se jelenítsen meg, az már luxus volt! Bejelölöm, hogy ''hasonló verzió''-t keressen, erre felhozza a kiegészités pályáit, szarvereit! Hát, majd talán a BF15-nél már figyelembe veszik az előző rész tapasztalatait is, mert ugye, anno a bf1942 DC-ben ezek már megvoltak!:DDD
    Ja, a pacs meg lófütty. Bár biztos kelett hozzá. Na jó, ez azért tulzás, vannak nagyon jó, és szükséges dolgok benne. Pl. a tankal nem lehet szétlőni a C4/aknákat, ha egy társ vakon belehajt ezekbe, és belehal, nem büntetnek meg! Ilyen a claymore is!:DDD A légvédelem SOKKAL reálisabb lett! A helik hullanak az égről, a repcsik azért sajna még nem annyira.:( stb...

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz asimov #2896 üzenetére

    Már alig várom, hogy megvehessem én is!;) Igaz, virágbolti verziót is letöltheném, de ugye, azzal én nem érek semmit!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #2913 üzenetére

    [link]
    Ez az ''[Re: Teszt] ATI vs. NVIDIA: a legjobbak klubja'' fórum linkje. A tesztekben észrevették, hogy az ati kártyáinál NINCSEN AA efekt. Tehát, semmi élsimitás, a vonalak, mint a lépcső, kb. Bezzeg az nvidia-nal, gyönyörű!
    A megoldás egyszerű! A winben, vga driverében alapértelmezettre KELL rakni, tehát NEM szabad elállítgatni és beállitani mondjuk az AA-t és egyébb efekteket, hanem ''alkalmazás szerint''-re kell állítani, és akkor a játékon belül is lehet ténylegessen beállítani az AA efekteket. Ja, ha állítgatod ezen efekteket a gameban, csak akkor lép életbe, ha újra inditod a gamet! Tehát, Atisok nem a kártya szar, hanem az Nvidia támogatja a játékot! Ergo, ha elállítod a winben a vga-t, akkor a játék FIGYELMEN kívül hagyja direkte ezen részt, és letiltja az élsimitást!:DDD :Y :C

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #2915 üzenetére

    Hi hi hi, ennél az esetnél nálam még cifrább volt! Persze, a szitu dettó u.a., tehát egyszer csak meghalok, kb. hátulról legyilkolnak. Gondolom, ennyi. Áááá, dehogy! Jön egy pacák, újraéleszt, és észre veszek egy másikat, aki ugyan ebben a pillanatban már le is lő, és kb. 2 méterre fexik melettünk! 3x élesztett újra, majd hagytak megdögölni!:DDD :C
    Azért, kezd csapatjáték is fejlődni, csak eszmélettlenül nehezen. Multkor, beléptem egy szakaszba. Mentünk (mondjuk ezek az esetek a kiegben voltak), és jött egy épület. Mondom nekik, ''kövessetek'', de elötte feldobtam az épületre a kötelemet, és láss csodát, felmentünk 3-n. Aztán, felvontam, de észrevettem, hogy már mászott rajta egy tag, és még jött egy!:DDD Gyorsan vissza eresztettem neki, és feljöttek mindketten!

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #2920 üzenetére

    Igen, a claymore már csak ilyen. Ha megnézem a statomat, elég sok ellenfél is bele gyalogol, szerencsére, sokan rosszul használják. Pl. megyek fel a létrán, és a barom úgy rakja, hogy észre vehetem, mielött bele gyalogolnék. Ilyenkor lemegyek, és megpróbálom legránátozni, vagy keresek egy olyan helyet, ahol láthatom. Persze, azonnal jelzem a társaknak is, hátha valaki megelőz, és akkor hamarabb mehetek fel a tetőre.:DDD Igaz, néha én is belefutok, ha jól el van helyezve, tehát ''fűcsomóba'', akkor észre vehetettlen.:D A legjobb, hogy multkor hídra raktam kettőt, és jött egy jeep. De, nem ment tovább!;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Kraptor #2929 üzenetére

    A stat általában így indul mindenkinél, kivéve, aki elölről kezdi, vagy elmondják neki, mit, hogyan csináljon. Pl. single player-ben meg lehet tanulni a pályák egy részét (16-s pályák vannak, ugye), de sajna egy részük csak neten játszható. Ezen kívül, a hardver eszközök is bele szolhatnak, mert egy jobb, komolyabb hardvernél előfordulhat, hogy hamarabb lép be az illető a pályára, és már rég felszált a repcsivel, mire a többiek belépnek. EZ is nagy előny lehet, de a megfelelő billentyűzet/egér is nagyon sokat számíthat! Nekem az előző billentyűzetemen max 2-3 gombot tudtam lenyomni egyszerre, az előző egerem (Trust) meg driver hibás volt, és néha elkezdte a karakteremet forgattni. Ha tankban ültem, akkor a lövegtornyot tekerte körbe, ha heliben ültem, akkor meg a tengelye körül megforgatta. No, ilyenkor az esetek 99%-ban földbe csapta a helit!:DDD stb...

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #2935 üzenetére

    Hát, nem megy minden egyszerre. Ráadásul, ha ram, akkor ugye sok, és gyors kellene. Kinéztem Tts-nél 1-2 garnitúrát, hát, egy havi fizumnál is több, némelyik!:DDD De, azért tervezem, viszont elötte ugye proc+alaplap+vga csere szükséges.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #2952 üzenetére

    Ja igen, csatlakozok Asimov barátunkhoz! Ha jól megnézzük az én aláirásomban is találsz utalást, és elmondhatom, hogy ha előlröl átolvasnád a BF2 totyikot, akkor könnyű rájönni, hogy a klánunk alapja INNEN származik!:DDD Ami a nick-t illeti, van lehetősség hivatalossan is, hogy ''klánjel'' előtagot hozzá adhassál!;) Külömben klánunk:
    [link]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Nimda #2967 üzenetére

    Azért nem olyan nehéz, csak a magasság mérőt kell kukkolni, de, rakd bele a vízbe!:DDD PRÓBÁLD ki, nagyon kafa. Persze, ne akkor, amikor nagy sebességgel haladsz, ugye, akkor tengeralatjáró lesz belőle.;) A talp shimán eltünhet, de kipróbálhatod, meddig tudod a lábáztatást produkálni, csak lehetőleg kevesen legyenek a heliben, mert sokan türelmettlenek lennének, asszem, főleg, ha miattad vízbe fulladnának, ugye! ;]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    Egy kis reklámflash zboard-ról:
    [link]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Newyorker #2985 üzenetére

    Sehogyan!:DDD De, az lehet, hogy egy halott cuccát veszi fel, ha éppen felette áll! :P
    Kilokkolt fegyver használata: azon a képernyőn, ahol tudsz kasztot választani, van egy ''lakat'', a fegyverrel egyvonalban. A kilockolt fegyónál viszont két kicsi ságra nyilacska jelzi, hogy tudsz váltani, rákatt erre az ikonra, és behozza a másikat. Így lehet visszaváltani is! :D

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Lolek #2990 üzenetére

    Én speciel meg sem próbálom.:) Max ott keresek szarvert, de inkább nem. Vannak ''favorit'' szerverek, és persze, keresek is néha, de inkább a klánunk pár tagja használja, de ők is csak keresésre.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz LadaLord #3012 üzenetére

    Kicsit lol, amit írsz (vagy rosszul fogalmazol)! Ha kilépsz egy játékból, SEMMi sem terheli, ergo a hőfok alap lesz MINDIG! :C

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz LadaLord #3010 üzenetére

    Lehet, mégsem teljessen éri el a 9600XT-t hardveressen. A rendszer meg annak nézi, és lehet, hozzá állítja be a game, de mivel nem bírja, ezért szarakodik! Rakd alapra, ha úgy nem csinálja (persze állítsad be újból a gamet), akkor a tuning nem 100%-s. A másik lehetősség, lentebb rakod a beállitásokat ,hátha elég neki.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tkesy #3030 üzenetére

    Volt egyáltalán a másik oldalon valaki?:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Shalala #3045 üzenetére

    Én kicsit külömbözök klánunk tagjaitól, de alapban én is elutasítom a bc-t. Már warron. Csak úgy, szerveren még el tudom viselni, ha az nem CSALÁSSAL párosul. Tehát, pl. volt olyan, hogy felléptünk páran egy magyar ranked szerverre, ahol a magyar ''elit'' klán tagjai is képviseltették magukat. A mi szakaszunk kevés, hogy egy egész sereggel felvehesse a harcot, és a mi oldalunkon elég sok inaktív emberke rohangált (vagy nem tudom, mi a fenét csináltak nulla pontokkal). Így nem volt kétséges, hogy beszorítottak az alapra minket. Ez még hagyján, de volt két repülősük, akik érdekes módon öröklöszeresek voltak, mert egyszer sem láttam őket a saját repterükre visszaszálni lőszert vételezni. Viszont minden fordulónál bombáztak.:DDD Sajnos, nem láttam át az egész ''sereget'', tehát nem tudom, hogy a többi katona társam mit tett. Azt tudom, hogy ennek ellenére sokáig életben maradtam, sőt, a fixen telepített légvédelmi rakettát rendszeressen használni is tudtam (ahogyan átment felettem a gép, ültem bele, de ahogyan kilőttem a rakétákat, azonnal száltam is ki belőle). Ennek ellenére, még füst sem szált fel belőlük (ez bug is lehetett, mert kevesebbet sebzett még akkor, 1,3-s peccsel). Helijük is beszált, arra is lövöldöztem, de a 4. sorozat után már meghaltam. Ennek ellenére ez már füstölt is.:DDD
    Csakhogy, ez nem játék, és nem lehet semmiképpen dicsőség! :( repülő-, repülő ellen, heli-, heli ellen-, tank-, tank ellen még elmegy, illetve, gyalogsági egységek csatája rendben van, de a tömegmészárlást a való világban is elitélik! Márpedig, aki éppen ''éled'', az még fegyvertelennek kellene minősíteni. Az, hogy a bc-t ''engedélyezi'' a rendszer, az a rendszer hibája. Mint 1000+1 golog, amit sikeressen meg tudtak oldani a DC-ben, de ide mégsem hozták át.:(((

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Shalala #3058 üzenetére

    Kérdezni lehet, de ellenkezik az elveimmel, hogy esettleg jogtalanul megvádoljak bárkit is, mert lehet, csak vak voltam, és pl. mind a 4 repcsi náluk volt, és akkor elvileg lehetséges, hogy 2 gép állandóan bombázzon felváltva, de persze, gyakorlatilag ez kizárt, vagy nehéz elképzelni (túl nagy a távolság a repterek között). Megfordult a fejemben, hogy esettleg távolabb, a látóhatár szélénél lebegett egy heli, benne esettleg egy supportos, de ez sem lehetséges, mert mindkét oldalra kellene ilyenkor. Mindegy, akkor sem vádaskodok, de, abban biztos vagyok, hogy ha minden összejön, akkor már folyamatossan rögziteni fogom az eseményeimet ''videón''.:) Igaz, sok értelme nincsen, max annyi, hogy legalább tudom magamat ellenőrizni, meg esettleg 1-2 jó pillanatot elkapni.:DDD Pl. hogy milyen ügyessen fúródok a földbe, mert nem tudom időben kinyitni az ejtőernyőmet, vagy milyen ügyessen ugrok egy tank elé, hogy az elgázolhasson stb... ;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz ra^ven #3081 üzenetére

    :DDD Jajjj. DirektX9-s az FX5200-s is!;) Azzal is ''elindul'', gondolom. Kérdés.
    MINEK??? A vonalak lépcsők lesznek, kb.. Az 5600-n is megy, de ahogy néztem a tesztekben anno, tilos (pontosabban felesleges) bekapcsolni az élsimitást, meg egyébb képjavitó funkciót, ami éppenséggel a direktx9-hez tartozna, mert eszmélettlenül leterheli ezen kártyákat (diavetités efektus). Persze, ilyen funkciók nélkül jobban fut, mint a vetéjtárs (ati) hasonló termékei, csakhogy azokon még be lehet kapcsolni pár dolgot, ami lényeges éppen a játékok alatt.:D

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Darken #3097 üzenetére

    Most mé mondod? Minden nap van valami!;) PL. szerda gyaknap.:DDD

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Habib[HUN] #3107 üzenetére

    :DDD Bocsi, TE melyik klán tagja vagy, hogy íly okosságokat mondasz?;) Klán csatákban is rengetegszer botlik az ember olyan ellenfélbe, mely látszólag shimán ''leszorítható'' a pályáról, aztán meg mégis esettleg MI kapkodunk levegő után!:B Ezen kívül, szerintem Te nem is itt élsz! Méghogy:
    ''Elvégre két profi csapat játszik...''. Nem tudok PROFI csapatról. Max olyan klánról (mint pl JCSR), akik komolyabb eredményeket (próbálnak) elérni nemzetközi élmezőnyben. De, a szó szoros értelmében még Ők sem nevezhetőek profinak! Max úgy harcolnak!;) De Ők is ''csak'' egy klán, melynek múltja is van. :)
    De, ha egy csatában unatkozom, akkor SEm megyek, és BC-zek, legalábbis warron, ha ez előre le van beszélve, tutira nem, de még publikon sem, mert Nekem többet jelent egy ''élő'' katonával szemben harcolni, mint egy ''fegyvertelen'' emberre (akár nevezhetném civilnek is) lövöldözni. Hiszen, egy éppen feléledő katona nem is tudja, éppen merre áll, hova rakta a rendszer, legalább 1-2 másodpercig. Márpedig ennyi idő bőven elég, hogy ismét jobblétre szenderüljön. Akinek EZ játék, az szvsz, xxxxxxx.:DDD
    Inkább nem írok semmit. :B

    [Szerkesztve]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz modd3r #3137 üzenetére

    Ja, nagyon jó, hogy megint lehúznak rólunk egy lóbürt!:((( Ahelyett, hogy a hibákat gyorsan kijavítanák! PHUJJJJ. Nem is értem, hogy anno a DC-ben már szinte maxra vitték a dolgokat, csak le kellett volna másolni, és új grafikát alárakni. Ehelyett lócitrom. 1000+1 negatív dolgot fel lehettne sorolni, olyan bagatel dolgokat is, mint pl. a szerver keresőnél miért csak azt lehet bejelölni, hogy ne adjon ki fullra tömött szervert! Pedig nekem fontosabb, hogy ne legyen üres, arra nem akarok belépni, egy éppen most telire meg még fel lehet ugrani, ha türelmes az ember (és ezt anno már lehetett). STB...

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz modd3r #3140 üzenetére

    Sajnos TÉVEDSZ! Az összes hivatalos kiegészítést meg KELL venni, már aki klánon belül komolyabban gondolja, nehogy hátrányba kerüljön azzal szemben, aki megveszi, és (ki)használja az adott lehetősségeket, mint pl. az új fegyverek, amiket át lehet vinni az alap gameba! Pl. az én egyik sokat használt fegyverem a snipa (M95). Ha a mostani kieggel új snipa fegyver jön, azt nekem meg kell szereznem! De, van még jópár, ami kellene, mint pl a villantós kiegészitős V2000 (vagy mi a neve). Most persze, azonnal lehetne mondani, hogy az SF-l is meg lehetett oldani a kilokkolást, ha a (klán)társad ebben segített, de ettől függetlenül, NEM ugyan az a szitu. Mivel elképzelhető, hogy éppen a kiegészítés pályája jön be Neked, és azon tudsz 3x annyi pontot szerezni, mint bármely másikon, és ez sem mindegy! Hiszen, mint én, ha sznájperkedek, ugye van vagy 2-3 pálya az alapon, ahol igen is, eredményessen lehet használni, nem kis fejtörést, és bosszuságot okozva ''ember''társainknak. Sokan nem is veszik emberszámba a snipákat, pedig, van amikor eszmélettlen ''kalandokba'' lehet keveredni! Tegnapelött éppen klántársam (DWYN) káromkodott, mert biza párszor megfektettem, és azt hitte, nem csinálok mást, csak fexem a tetőn! Pedig, két lelövés között bizony megjártam a másik területet is, ahol kemény csatákat folytattam egy másik snipával! Nem is akármilyet, mert hiába telepítettem pl. claymore-t a létrára, heliről mögémugrott!:DDD Aztán, másztam fel, de Ő is telepített claymore-t (persze, én nem robbanok fel minden claymore-től!;)). Lemásztam, gránát feldob, csávó kinyiffan, másik gránáttól kléjmorja is felrobbant, és enyém volt megint e tető! :B Aztán, mivel el lett foglalva ezen oldalon az összes zászló, visszamentem a másikra, ahol ugye megint megtaláltam a másik oldalon szaladgáló klántársamat!:DDD Ergo, kényszer helyzet, de meg kell szereznem az összes kiegészítőt! :O

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #3144 üzenetére

    Ja, nem sok, de AKKOR is! Ráadásul, 2x!

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Habib[HUN] #3143 üzenetére

    Én aránylag egy helyről lövöldözök (kihasználva a terepviszonyokat, bujócskázok), és a látóhatár széléről nem szed ki, max másik snipa. Az a gond, hogy ha észre veszem, hogy jön egy tag, lehasal (mert már tudja, hol vagyok), és leállok ''párbajozni''. Ami szemétség, hogy jelentős arányban az ellen győz, pedig én is eltalálom (és ugye, nehogymá 50 méterről egy snipa fegyver ne lője át a mellényt!), de mivel Neki a tűzgyorsasága erős, engem nyírnak ki, nem is beszélve arról, ha egy lövéssel terít ki (néha ez elég érdekes), mert az már szerintem inkorrekt a game részéről. Kivéve, ha mellé lövök.
    Én rittkán tudok kilőni heli pilótát, bár azért van rá példa. Inkább a gyalogosokra specializálódtam (ugráljanak csak, egy bizonyos távolságban max a második lövésre megfexik, csak tudjak annyit rálőni!), meg azokra, akik járműben a toronyban forgolódnak!;) Eröltetem a fejlövést, de néha a kényszer rávisz a testlövésre, mert ha azt látom, hogy a következő pillanatban már eltünhet, inkább rálövök. Aztán csak nézek, hogy kiírja, hogy közreműködtem egy gyilkolásban.:DDD
    A claymore pedig külön ''harcművészet''. A legszebb az egészben, hogy automatán gyilkol, és néha sikerül eléggé jókat alkotni vele (hídon telepítve átrohanó jeep sem szereti). Multkor pl. egyedül voltam egy zászlónál, amikor észrevettem 3 katonát. Az egyik is észre vett, de még le tudtam dobni a klájmorokat, és lehasaltam fedezékbe. Mind a három kinyiffant, igaz, közben az egyik már kirobbantott a gránátpuskával, de ''megvédtem a zászlót''! Persze, a másik negatív ebben, amikor egy vak csapattárs fehér bot helyett puskát hord, és vakegér módjára bele gyalogol abba a claymore-ba, amit ugye igen csak jól láthatóan megjelölnek (még méterben is kiírja, ugye)! Ilyenkor ráadásul képes megbüntettni a saját ostobasága miatt!:(((

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz ^Sunrise^ #3147 üzenetére

    Ja, a fejrepotty az jó poén! Egyszer, anti-tank-ossal voltam, és lelőttem egy helit, mely pont az irányomban haladt, majd természetessen pont az én fejemre ''csúszott'', kínomban röhögtem.:DDD Végre lepuffantok egyet, és erre tessék! De, volt olyan is, hogy egy helit megsoroztak jobbról-,balról-, és meg snipa fegyóvar rálőttem, és nekem számolta a killeket! :F

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Shalala #3150 üzenetére

    Köszi a tanácsokat, majd lecsekkolom!;) Egy kicsit jobbra, nem nem, inkább balra, MOST jó, ne mozdulj, DURrrr.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz modd3r #3159 üzenetére

    Amikor fellépsz egy szerverre, elötte nézd meg a neveket. Ha sok klánnévre utalót találsz, akkor próbálj abba a szakaszba belépni. Álltalában engedik is, bár, néha lezárják, vagy ha be is lépsz, kirúgnak. Ha mégis sikerül bent maradnod, akkor keresd meg a szakvezt, vagy éledj ''rajta'', és kövessed, mint kiskutya (de azért ne közvettlenül a sarkában legyél), ha bejelöl valamit (utasítást ad), akkor okézzad le (kivéve, ha nem tudod teljseíteni, mert pl. nem azzal a kasztal vagy), stb...
    Ja, ha jármű van, akkor hagyd, vezesse más, kivéve, ha szólnak, hogy Te vezessed, de akkor kérj utasítást (alapban ''t'' gomb plussz bal egérgomb). Néha szeretik, ha supportos, vagy medic jön, de néha meg antitankos kell. Esettleg meg lehet kérdezni is, bár, ez nyelvi kérdés főleg.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Oreg_Nene #3162 üzenetére

    Én speciel nem erőltetném. Nekem nem érné meg, hogy esettleg ''elveszítsek'' így 12E hufot, mert ugye, ha ''letiltják'' a cd kulcsot, akkor az azzal jár, hogy jelentőssen korlátozódik a játéklehetősséged. Kipróbálnék 1-2 csalást is, hogy legalább tudjam, milyen ''jelei'' lehetnek ennek. De, félek, hogy amilyen szerencsém lenne, tutira kiszúrnák a megfelelő emberkék, és letiltanának.:DDD Ergo, inkább játszok csak simán, max soxor halok meg. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Oreg_Nene #3164 üzenetére

    Írtam előzőleg, keresd a klánosokat. Azok kb. együtt mozognak, szervezetten, és nem ölik egymsát sem!:DDD Max vélettlenül.
    Nyílt terepen, ha Te veszed hamarabb észre a repcsit/helit, és nem mutat Tégedet a radarja, akkor elbújhatsz, és amikor elment feletted, akkor cselekedhetsz, tehát pl. anti-tankos beledurr a helibe, vagy bele lehet ugrani a fixen telepített légvédelembe is. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Oreg_Nene #3168 üzenetére

    Anti-tank-l megvárod, amíg olyan pozícióba ér, ahol már nem vesz könnyen észre, majd minnél gyorsabban durr, majd bújás fedezékbe, de csak heli ellen. Tanknál már nem mindig kell rávezetni, ha látod, hogy betalál, bújás. Fixen telepítettnél, elbújsz melette, majd ha nem haltál meg, akkor beleugraszm befogod, és vagy elsütöd, vagy csak szórakozol vele. Csak a mobil AA az igazi veszély, főleg a heliknek. Viszont, hamar kifogy a rakétábul.:DDD
    A lényeg, hogy a repcsi akkor tud befogni, ha benne ülsz a járműben (rakéta kilövőben stb...), külömben vaktában szór meg, és az már nem bizti, hogy betalál.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Archer #3171 üzenetére

    Hát, akkor Te ne tedd, bízd profikra!;) Akit zuhanás közben lelőnek, hát, szerintem hamarabb gázol halálra repülő, mint bárki is eltalálna, amíg földet nem érek, és ez tuti.
    Kubra Dam pályán, az Iraki oldalon többször kénytelen vagyok pl. a csapatszállítót használni. Másnak eszébe sem jut, de ettől még nem én vagyok hülye.:DDD
    Sorolhatnám. A lényeg, hogy a repülő pilóta nélkül hamar lezuhan, tehát hamar újjászületik, ergo, nem nagyon okoz problémát annak, aki repülni akar, hogy elvittem a gépét 20 másodpercre, de nekem spórol jópár percet! A helinél az a gond, hogy elkezd forogni, és felfele emelkedik. Én ilyenkor beforgatom a helit, fejjel lefele, majd kiugrom. Hamar vége a gépnek, ergo a csapattársak nem fognak anyázni, nem úgy mintha a heli kb. 5 percig meg nem jelenik, ha csak simán kiugrom. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz [Dr.]Stryker #3172 üzenetére

    BF2-ben manőverezhetőssége minden helinek maximumon van! Tehát, ha kell, megállok Neked egy zászló rúd tetején is. De, ugye a relativitás már más kérdés, na az a része gáz! Ha olyan lenne, mint a DC-ben anno, akkor senki sem tudna helizni, max 2 percig, ebből 1:50 perc, amíg felszáll, és elér addig, amíg egy ellenfél észre nem veszi, a többi idő, amíg zuhan (max 10 másodperc).:DDD Jön egy repcsi, lelassít szinte nullára, és ennyi a helinek. Kb. agyaggalamb lövészet! Sajna, ilyen szempontból már a DC is sz*r volt. Egyszer pl. a kis csapatszállitóval mentünk, a gép fullos volt, 8 fő, jó magassan, szinte alig láttuk a földet. Majd befogott egy rakétás, és egyettlen rakétától megpusztultunk.:((( Élvezet volt, mit ne mondjak. :O

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz mobal #3177 üzenetére

    Hát, engem nem zavar, és nem is fikáztam. Csak azt írtam, nem reálissan ''vezetthető'', bár még nem ültem eredetiben sem!;) De, sokan azt várnák, hogy szimulátor jellegü legyen!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz [Dr.]Stryker #3182 üzenetére

    Én nem tartom magamat nagy számnak sem a DC-ben, és főleg nem a BF2-ben, de megáltam ott is a zászlórúdon (azért ott nehezebb volt), igaz, maximum csak azért, hogy gyakoroljak, de inkább kicsit kőrözgettem. Természetessen, egér+billel, mint most is, bár, a mostani billentyűzetem azért sokkal jobb. Elég volt pár órát gyakorolni a helizést, és azért középszinten el lehetett evickélni vele. Néha még ''taxizgattam'' is, volt, hogy nem is csináltam mást, persze, amíg le nem kaptak minket. De, ha volt a két oldalon ''fedezetem'' a géppusinál, akkor azért rendessen megkergettük a népet. Beszáltunk a házak közé, és úgy haladtunk. Ilyet azért a bf2-ben is meg lehetne csinálni, csak nincsen annyira szűk utcás, és csak helis pálya. Illetve, ugye könnyű ma már leszedni, elég, ha egy klánszakasz anti-tankossá vedlik, akkor a heli lepotty, még ha aládúcolják is!:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz kBagyula #3195 üzenetére

    Ezt már halgattam régebben, és siralmas. Ennyi anyázást rég halottam.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Templ@r #3198 üzenetére

    A TS-nél van ilyen funkció, de az én hangomat nem annyira lehetne akkor sem hallani! Eddig 1-2 alkalom volt, hogy pl. Snail kiakadt (na jó, csak csodálkozott), amikor ''beírtam'' a képernyőre, hogy ''fick Yu xxx''.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz tomcy2 #3201 üzenetére

    Ha csak azt nézem, akkor ahányszor fellépek a klántagokkal játszani, és mondjuk vélettlenül magyar szerverre kerülünk, akkor szinte 100%, hogy anyázást hallok a pálya felétől, mert vannak ''érdekes'' arcok, akik sörétes pusival pontlövésre képessek relative nagy távolságba is.:DDD Illetve, hasonló bosszusságok hada éri a csapattársakat (is).
    Ettől függetlenül, én multkor (az előző hozzászólásomban írtam, hogy anyáztam én is) azért írtam be, mert a barom csapattárs (NEM klántársam volt), miután együtt elintéztük az ellenfelet, képes volt engem is oldalba puffantani a sörétessel többször is.:((( Nem tudtam mire vélni, mert jármű sem volt a környéken, de mint tudjuk, bugos a game, és lehet, pirossal írta ki a nevemet.:B Azért, inkább beírtam, mert hasonló esetben, ha észreveszem a dolgot, én azonnal irogatok, hogy sorry, vagy ilyesmi, vagy a ''Q'' megnyomásával kérek bocsánatot többször is. EZ tutijó megoldás, az esetek 50%-ban még válaszolnak is, hogy semmi problemo.:DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

  • Allien

    veterán

    válasz Darken #3203 üzenetére

    Nézd, messze vagyunk még az EU-tól. Még ha van adsl-ünk is, illetve, megvettük eredeiben a game-t, attól még nem leszünk egy szinten az EU-s átlaggal. És itt (jó, nem éssel kezdeni, de mégis;)) NEM a pénz a lényeg, mert nagyon sok embernek lett pénze, még ha nem is sok, de annyi, hogy a hülye elkényeztetett vérPistike is fel tudjon lépni, és szétrombolni fontos értékrendeket. Tehát, a pénzel nem jár együtt semmi. Semmi olyan, ami ÉRTÉK is. stb...
    Külömben, lehet azzal szurtuk el, hogy elkezdtünk úgy játszogatni, hogy nem komolyan léptünk fel a szerverekre, hanem csak hülyülni (kivéve, amikor ugye kollektive, és komolyan vettük azt a pár órácskát). Illetve, sokan közülünk is túl komolyan veszik az ilyen értelmettlen kritikát, beszólást, és ugranak az első beszólásra, pedig nem kellene törődni ilyesmivel. Illetve, attól függ, ki mondja a kritikát, ugye.;)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák