Hirdetés

Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz Shalala #3245 üzenetére

    Még szerencse, hogy írásod végén ott az a fejecske!:DDD
    Hivatalossan én is azt mondom, hogy csúnya dolog, de csak azért, mert törvénybe ütközik. Viszont, ha az igazságot nézzük, igenis, nem vagyok hajlandó kipróbálás nélkül megvenni egy játékot sem, mert ha kiadok egy játékért mondjuk ~10E körüli összeget (de még ha csak 2E, akkor is), elvárnám, hogy az normálissan is működjön, az általa leírt hardwer elemeken. De, mint tudjuk, a játékok jelentős része rosszul van megírva. Az nekem nem játék, amelyikkel úgy kell kezdenem, hogy letöltök hozzá bármilyen patch-t. lehet, túl szigorú vagyok, de én Playstation-on kezdtem (meg NES, SNES, SEGA stb...), és igenis, meg lehet írni a game-kat normálissan is! A patch alól persze lehetnek kivételek, ha pl. nem csak a sokezer hibát toldozgatják, hanem kap is az ember valamit cserébe. Sajna, a BF2 eléggé elkapkodott game lett, hiszen, az eredeti megjelenés szerintem az utolsó peccsel egy időben kellett volna egybe esnie! Ez kb. az SF résszel egy időben volt! Ergo, megint lenyúztak rólunk egy bőrrel többet az SF-l.:((( Nem is beszélve, a következő 2 részről! A legbosszantóbb az egészben az, hogy a DC-ben már elég jól megoldották anno a dolgokat, és szinte teljessen figyelmen kívül hagyták az akkori ''eredményeket''! :O

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák