Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    válasz ampulla #15085 üzenetére

    Helló

    Most volt egy kis időm a notebookkal foglalkozni. Aki nem emlékezne a hiba:[link]
    Illetve a hardver és az internetemről pár adat: [link]

    Azóta fogtam és újrapasztáztam a cpu-t és a chipsetet is. Illetve a gépet kitakarítottam! Púpos kondi stb nem találtam. Aida stability teszt: [link] és [link]
    Eltávolítottam a flash playert a gyári eltávolítóval majd feltelepítettem mind a két legfrissebb verziót. IE illetve egyéb böngészőkhöz is.
    Frissítések telepítve (be van kapcsolva az automatikus frissítés de nem jelzi, hogy lenne új) Win Xp Sp3.
    Próbáltam több böngészővel is egy friss telepítésű Mozilla Firefox-al és egy Opera 21-el is.

    Ha csak a youtube-ról nézi az ember a videókat akkor jó/nézhető. A cpu csak 60-70% között üzemel.
    Viszont ha más videós portálról vagy fb-on keresztül bármilyen videót néz az ember akkor 100%-on pörög a cpu és akadnak. Nem hd videók értelemszerűen.

    Régen nem volt ilyen gond. és már tanácstalan vagyok mi okozhatja a hibát.
    Mivel próbálkozzak még?
    THX a segítséget előre is.

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák