Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    Üdv!

    Több kérdésem is lenne:

    Navon n760 (nem plus) navim, 2013-as vásárlás azt hiszem , de csak 2014 áprilistól volt használva. Azóta viszont napi szinten, mivel ezzel kamionozom. A napokban elkezdet azt csinálni hogy keresi a műholdat de nem találja. Nagyon megszerettem, bár tudom nem egy csúcs készülék. Valami mintha az akkujával lenne, mert ha fullon van akkor néha működik. gyári töltője eltört így sima telefontöltővel használtam, ami 5v-ot ad ki magából. Szerintem az akkuja is döglődik, vagy nemtudom.. jöhetnek tippek mi lett vele, vagy végleg felejtsem el ?

    Emiatt vennem kellett kint németbe egy navit és a legolcsóbb ami jött az egy Garmin nüvi 240 LMT-lett, élettartamos 22 országos here térképcsomaggal ami magyar( itthon nem találtam róla infót ). Ez nagyon frankó lenne ha személyautóhoz használnám , de én igo primohoz vagyok szokva. Ez a gép tud mem kártyát fogadni, akkor lehet bele venni ilyen szoftvert vagy nem? Fel lehet esetleg frissíteni okosabbra ezt a programot? Mint láttam ez teljesen ingyenes.

    Ha nem, akkor melyik az a most ajánlott 7" navi amihez van vagy vásárolható igo primo legújabb változata ?

Új hozzászólás Aktív témák