Hirdetés

2012. május 27., vasárnap

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) kételkedem válasza Bull Boss (#15996) üzenetére


kételkedem
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én beállítom a win updatenek, hogy ne töltsön le és ne telepítsen semmit csak szóljon, ha van valamihez frissítés. Nem használok outlokot, 6.0-s mediaplayert, 6.0-s ie-t. Tehát az ezekhez szükséges frissítéseket nem töltöm le, nem telepítem. Nincsen szükséged minden frissítésre, ami pluszban van az sp3ban

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLI°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16002) Ch4os válasza Bull Boss (#15996) üzenetére


Ch4os
(fanatikus tag)

Akkor haladsz a siker felé. :)
Remélem működni fog minden a végére, és nem lesz gond.

¤¤¤ Eladó az egész világ! ¤¤¤

(#16003) Sk8erPeter válasza kételkedem (#15999) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

fastleslie megoldást kért, nem pedig "válts programot" jellegű javaslatokat. :U

Másik: Bull Boss-t pedig ne rémítsd már meg azzal, hogy nincs szüksége az SP3-as frissítésekre. Hidd el, a Microsoft sem kib@szásból gyártotta az újabb frissítéseket... :O

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#16004) Sk8erPeter válasza fastleslie (#15995) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

Miért nem próbálod megtudakolni ezt az "Opera böngésző" topicban?
Kiemelt topic, így viszonylag gyakran látogatják. Sok hozzáértő ember fordul meg ott, akik jobban vágják az Operát, mint mi. :K

Sk8erPeter

(#16005) fastleslie válasza Sk8erPeter (#16003) üzenetére


fastleslie
(senior tag)

Köszi! :R
Mindezek mellett nagyon jó és tetszetős az új Opera 9.50, de egy kis csiszolgatás még ráfér... Amúgy míg nem lesz 100%, addig marad a 9.27!
Addig is, bárkinek van jobbítási ötlete, szóljon! Halottam, van már 9.51, amiben talán már nincs benne ez a hiba... Utánanézek!

Akarsz Ingyen SMS-t küldeni? Ismét működik! regisztrálj itt: http://ppk.hu/91356

(#16006) fastleslie válasza Sk8erPeter (#16004) üzenetére


fastleslie
(senior tag)

Ott is feltettem, még a hozzáértők is tanácstalanok! Várják a fejlesztett változatokat, vagy bonyolult megoldásokat ismertetnek, ami nekem nem is jelentett megoldást (Java programozás... nem az én asztalom!) :O

Akarsz Ingyen SMS-t küldeni? Ismét működik! regisztrálj itt: http://ppk.hu/91356

(#16007) kételkedem válasza Sk8erPeter (#16003) üzenetére


kételkedem
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azért írtam, h értékelem a kitartását! (fastleslie)

Az sp3 nem hozott akkora újítást mint anno az sp2. Itt azt írtam, h nem kell az összes frissítés, ami az sp3-ban van. Egy szóval sem mondtam, h nincs szükség a frissítésekre :Y

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLI°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16008) fastleslie válasza Sk8erPeter (#16003) üzenetére


fastleslie
(senior tag)

nem tudom, de valamelyik vírusírtós oldalon olvastam, hogy önmagában az SP3 és a biztonsági frissítések mennyi vírustól és kórokozótól védnek meg minket (vagyis a gépünkön futó XP-t)
Megtaláltam!
Kicsit bővebben itt: [link]
Konkúzió: Ha van internetkapcsolat, kellenek a frissítések is! Egy hermetikusan elzárt gépre én sem tennék még vírusírtót sem! :D :D :D

Akarsz Ingyen SMS-t küldeni? Ismét működik! regisztrálj itt: http://ppk.hu/91356

(#16009) fastleslie válasza kételkedem (#16007) üzenetére


fastleslie
(senior tag)

az Abit KG7 problémával is küzdöttem vagy 3 hétig! De már minden OK! :DD

Akarsz Ingyen SMS-t küldeni? Ismét működik! regisztrálj itt: http://ppk.hu/91356

(#16010) fastleslie válasza fastleslie (#16005) üzenetére


fastleslie
(senior tag)

a 9.51-ben is megmaradt a hiba... :O

Akarsz Ingyen SMS-t küldeni? Ismét működik! regisztrálj itt: http://ppk.hu/91356

(#16011) LamerGyuri válasza Sk8erPeter (#15987) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Nem írhatom valakinek rögtön azt,hogy béna..... :U pedig nehéz volt megállni.... :B
Megpróbáltam(-tál) segíteni...uccsó hozzászólását nézve lehet,feneketlen kút volt a dolog :F

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16012) Sk8erPeter válasza fastleslie (#16008) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

Hát igen, ez bizonyítja, hogy nem hiteles, ha valaki azt állítja, hogy "nincs szükség az SP3-ban lévő frissítésekre" (lásd kételkedem hozzászólását...), viszont az is igaz, hogy az SP3-csomag NEM helyettesít bármiféle vírus-/kémprogramirtót!
Mindenesetre minden alkalommal igyekszem megcáfolni, ha valaki az SP3 ellen lázít másokat, mert attól még, hogy valakinek nem jött be az élet az SP3-mal, lehet, hogy másoknak meg beválik.

kételkedem: Miért, az SP2 milyen "hatalmas" újításokat hozott? :F Senki nem mondta, hogy olyan nagy újításokat kell várni az SP3-tól, miért ez a mániája egyes embereknek? Komolyan nem értem, melyik oldalon lehetett azt olvasni, hogy az SP3 bármiféle megváltást hoz?? Valószínűleg nem hiteles forrás...
Az SP3 egy nagyon kényelmes megoldás, hiszen tartalmazza az összes korábban megjelent frissítést, így pl. jelentős terhet vesz le rendszergazdák és egyéni felhasználók válláról egyaránt, mert nem kell várni a Windows Update szarakodására, nincs feltétlenül szükség AfterFixProject csomagra (ami egyébként nagyon hasznos volt, és még most is az), és még sorolhatnám az előnyeit...
Nyilván ahogy mindennek, ennek is vannak hibái ([link], [link], stb.), de tökéletes program nem létezik

LamerGyuri: a többi kijelentéseddel egyetértettem, csak valahogy az nem illett a képbe, hogy az SP3-at kezdted el okolni. Az a probléma, hogy a legkevésbé hozzáértőket lehet így leginkább cukkolni a Microsoft ellen, ezért kérlek, te se hergeld a népet... ;) :R

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#16013) Sk8erPeter válasza Bull Boss (#15996) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

IGEN, FELTEHETED.

Sk8erPeter

(#16014) D1Rect válasza kételkedem (#15981) üzenetére


D1Rect
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Thx! :R
(#15980) LamerGyuri Thx! :R

Milyennapvan?

(#16015) kételkedem válasza Sk8erPeter (#16012) üzenetére


kételkedem
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szia Péter!
Ha idézel, idézz pontosan! "Nincsen szükséged minden frissítésre, ami pluszban van az sp3ban" Ha nem tudod értelmezni a leírtakat, kérdezz rá! Nem azt írtam, amit a számba szeretnél adni:
- "Hát igen, ez bizonyítja, hogy nem hiteles, ha valaki azt állítja, hogy "nincs szükség az SP3-ban lévő frissítésekre" (lásd kételkedem hozzászólását...)"
Az sp3 vs sp2 csatába ne fogjunk bele, legyen elég annyi, hogy az sp3 csak annyi, amennyit Te is leírtál: "Az SP3 egy nagyon kényelmes megoldás, hiszen tartalmazza az összes korábban megjelent frissítést, így pl. jelentős terhet vesz le rendszergazdák és egyéni felhasználók válláról egyaránt, mert nem kell várni a Windows Update szarakodására"
UI: Nincs veled semmi bajom, de ne offoljuk szét a topikot, és ha kérhetlek ne állíts be hiteltelen figurának, én sem teszem veled. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLI°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16016) LamerGyuri válasza Sk8erPeter (#16012) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Nem okolom én az SP3-at,én is használom.Lehet,félreérthető voltam,bocsi.
Attól szoktam kész lenni,mikor valaki elkezd használni valamit,aztán mikor gondok vannak,itt nyüszít a fórumon. :((( Ahelyett,hogy utánaolvasna bárki által hozzáférhető helyeken,mire való-mit is csinál az,amit feltelepít. :W

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16017) Sk8erPeter válasza LamerGyuri (#16016) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

No para! :R
Már szinte feláll a hátamon a szőr, amikor meghallom azt a mondatot, hogy "ez is az SP3 miatt van"... :D
És egyesekkel az a baj, hogy még egy XP-t sem képesek feltelepíteni, egy lemezt megformázni (lásd fentebb), és a lámaságukat ráfogják az SP3-ra. Ilyenkor nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak... Ha valaki nem tud valamit (legyen az akármilyen alapprobléma is), nyugodtan kérdezzen, de ne állítson olyan dolgokat, amiket maga sem gondol komolyan... ;)

kételkedem: nem akartalak én megsérteni, béke van, gyerekek... :DD Kicsit túlreagálod a dolgot.
Egyébként meg szerintem igenis szükség van azokra a frissítésekre. Ártani nem árt, ha fenn van (kivéve persze egyes eseteket :DDD).

Szerk.: asszem ennyit a témáról. Sok hűhó semmiért.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#16018) Tel Elek


Tel Elek
(PH! addikt)

Akkor talán így hátha jobban el lehet képzelni a problémámat:
Pl az egyik PH!-s cpu hűtő tesztet nézgetem, ha egy nagy borda van a képen, és elkezdem föl-le huzigálni (mindegy hogy lassan vagy gyorsan) a görgetősávot, akkor villódzik az a hűtő. Ugyanígy van játékokban, ha a falak szélét nézem, mondjuk egy függőleges fal élét, és ha vízszintesen huzkodom az egeret, akkor az folyamatosan rajzolódik ki. Tehát pl, ha jobbra húzom az egeret, akkor az él jobb oldalán látható, hogy mindig hozzárak egy függőleges csíkot.
Nem hiszem, hogy VGA lenne a gond, mert 100 fölötti fps-t kapok abban a játékban. :U
:R

mod: Ja, és pl ha a fórumban görgetek, és mosodik el a kép az tuti a 8ms hibája, nem?

[ Szerkesztve ]

(#16019) - = Zk = -


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

üdv néktek...

oan képfeltöltőt tud vki javasolni ahol egyszerre több képet is fel lehet tölteni,esetleg mappába rendezni azokat.és persze később is megtekinteni....?
találtam régen ilyen oldalt,de elfelejtettem elmenteni :W

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16020) Tel Elek válasza Tel Elek (#16018) üzenetére


Tel Elek
(PH! addikt)

pl ha ezt huzkodom, akkor nagyon villódzik a jobb oldal! [link]

Zk: egyszerre fetltölteni a kepfeltoltes.hu-n is lehet.
Mappákba rendezni pl extra.hu.

[ Szerkesztve ]

(#16021) kételkedem válasza Tel Elek (#16018) üzenetére


kételkedem
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A 8ms szerintem netezés közben nem zavarna. Az nem lehet, h túl sok program fut egyszerre és felzabálják a memóriát? Nekem a 128Mb-os laptopom csinál ilyet :B

A linkelt kép az en laptopomat is kiakasztotta :DD

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLI°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16022) localhost válasza - = Zk = - (#16019) üzenetére


localhost
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

oan nincs, olyan van: [link]

Vagy "Képek feltöltése" címszó alatt: itt

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16023) Tel Elek válasza kételkedem (#16021) üzenetére


Tel Elek
(PH! addikt)

37% a kihasználtság. :(

(#16024) - = Zk = - válasza localhost (#16022) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

köszönöm.... :R

jogos az off,csak sajnos sokat SMS-eztem,és rám ragadt... :W

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16025) Tel Elek válasza kételkedem (#16021) üzenetére


Tel Elek
(PH! addikt)

Na jah, cask nekem nem laptopom van. :D És ezért zavaró...
Nővérem 6ms-es monitorján nem ennyire szembetűnő.
Szerintem a frissítéssel lesz a gond.

(#16026) Sk8erPeter válasza - = Zk = - (#16024) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

Itt nem kell annyira spórolni a karakterekkel... :P

Sk8erPeter

(#16027) Sk8erPeter válasza dudika10 (#15809) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

[Molex]

Hadd csatlakozzak localhosthoz:
olyan szó NINCS, hogy meik -> melyik: ez utóbbi már létezik. :U

Ez manapság divat lett???? :Y :W
Hadd hívjam fel a figyelmét mindenkinek, aki a fenti hibát elköveti:
meik->melyik
oan->olyan
ien->ilyen
És még sorolhatnám az ehhez hasonló baromságokat...
Ne mondjátok már, hogy azt a két betűt olyan sok idő kiírni!!!

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#16028) R


R
(senior tag)
LOGOUT blog

[link]

melyiket válasszam ha van egy másik nyomtató már feltelepítve ami LPT-s (nem USB-s), viszont ez amit most telepítenék az usb-s nyomtató

[ Szerkesztve ]

(#16029) localhost válasza R (#16028) üzenetére


localhost
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Egyiket sem!
Előbb fetelepíteni a drivert, és UTÁNA bedugni a nyomtatót az USB-re, amikor a telepítő kéri.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16030) localhost válasza Sk8erPeter (#16027) üzenetére


localhost
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Köszönöm szépen!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16031) - = Zk = - válasza Sk8erPeter (#16026) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

jogos :C ...megértettem...tudomásul vettem... :R

[ Szerkesztve ]

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16032) R válasza localhost (#16029) üzenetére


R
(senior tag)
LOGOUT blog

telepítettem a drivert, annál a résznél vagyok, hogy csatlakosztatás, bedugtam a nyomtatót be is kapcsoltam, úgy ahogy írja a telepítő... és most ezek közül kéne választanom más lehetőséget nem mutat
mit csináljak?!

(#16033) Sk8erPeter válasza localhost (#16030) üzenetére


Sk8erPeter
(PH! nagyúr)

Épp ideje volt nyitni ennek is egy topicot... :R

Azzal a szabállyal viszont nem értek egyet, hogy "ÉS"-sel nem kezdünk mondatot. ;)

Sk8erPeter

(#16034) LamerGyuri válasza Tel Elek (#16025) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

A 8ms-os frissítést max elmosódásban veheted észre,de azt is csak játékok vagy videók gyors mozgást megjelenítő képkockáin.A villódzás egyértelműen driverhiba.Szerintem.
Én már találkoztam olyannal,hogy a böngésző görgetés is villogott már.Megfelelő driver felpakolása után a hiba mindenhol megszűnt.
A frissítést 50Hz-től már nem tudod szemmel követni:lásd hagyományos hálózati izzó.Folyamatosan világít - szerintünk.Pedig másodpercenként 50Hz-el vibrál... :K

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16035) LamerGyuri válasza Sk8erPeter (#16033) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

És azzal a szabállyal viszont nem értek egyet, hogy "ÉS"-sel nem kezdünk mondatot. :D

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16036) R


R
(senior tag)
LOGOUT blog

valaki valami tippet tudna adni nyomtatóval kapcsolatban?
bocsi de tényleg sűrgős volna

(#16037) LamerGyuri válasza R (#16036) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Egyiket se válaszd,a telepítőnek automatikusan érzékelni kellett volna a nyomtatót.Miféle márka?Jól csináltál mindent tutti?

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16038) - = Zk = - válasza LamerGyuri (#16034) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

"A frissítést 50Hz-től már nem tudod szemmel követni:lásd hagyományos hálózati izzó.Folyamatosan világít - szerintünk.Pedig másodpercenként 50Hz-el vibrál... "
ehe...hogy mik vannak... :Y többet tanulok itt,mintbárhol ahol megfordulok életem során;]

(többek közt) ezért imádom a PH!-t

[ Szerkesztve ]

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16039) R válasza LamerGyuri (#16037) üzenetére


R
(senior tag)
LOGOUT blog

cannon ip4300
eddig szerintem mindent jól csináltam standard telepítő varázsló volt most próbálkozok másik usb-be dugni eddgi kevés sikerrel... valami ötlet?!

(#16040) LamerGyuri válasza - = Zk = - (#16038) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Vicces módon annakidején én is egy természetfilmből tudtam meg,ahol a legyek élete volt a téma :Y ,hogy mennyivel gyorsabb a szemük,és mit "gondolhatnak" rólunk,hogyan bírunk meglenni ilyen állandó villódzásban. :DD Lassított felvételen be is mutatták,és tényleg:az izzó világít-kialszik-világít-kialszik...és így tovább. :K

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16041) - = Zk = - válasza LamerGyuri (#16040) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

:Y
mi mindenre jó a nésönöl meg a diszkoveri :C

a jobbaknak plusszba enimöl plenet....

[ Szerkesztve ]

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16042) tupacamaru válasza LamerGyuri (#16034) üzenetére


tupacamaru
(PH! addikt)

A frissítést 50Hz-től már nem tudod szemmel követni:lásd hagyományos hálózati izzó.Folyamatosan világít - szerintünk.Pedig másodpercenként 50Hz-el vibrál...

Szerintem ezt azért gondold át még egyszer. Szemmel biztosan nem tudod követni, de azt meg ne magyarázd hogy egy 60 Hz-es CRT monitoron nem látod a vibrálást. A TFT moncsinak pedig ehhez senmmi köze mert ott csak azokat a pixeleket rkja újra amik változnak. Ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!.................... De figyelmeztetlek, letollak titeket mint a szaros gatyát. by Terry Collins........... Na mi lesz??? Ijessz!!!

(#16043) localhost válasza R (#16036) üzenetére


localhost
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én azért hallgatok, ment így távolról nincs :( tippem, ha ott ülnék előtte, talán!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16044) LamerGyuri válasza tupacamaru (#16042) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Miért is?Nyitott vagyok minden infóra. :K

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16045) tupacamaru válasza LamerGyuri (#16044) üzenetére


tupacamaru
(PH! addikt)

Mond meg hogy mikor alszik ki az izzó. Annak tudatában hogy az izzószálnak gondolom ki kell hülnie két izzás között.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!.................... De figyelmeztetlek, letollak titeket mint a szaros gatyát. by Terry Collins........... Na mi lesz??? Ijessz!!!

(#16046) LamerGyuri válasza R (#16039) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Én is hallgatok... :F Eddig csak bedugtam,ha reklamált,akkor driver CD,oszt' ment is.
Mondjuk úgy már jártam,hogy kedves ügyfél patroncserénél nem csak a nyomtatást,hanem magát a nyomtatót is felfüggesztette... :DDD De nálad most nem ez a szitu.

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16047) LamerGyuri válasza tupacamaru (#16045) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Akkor alszik ki,amikor a váltóáram szinuszhulláma éppen fázist vált.
mod1De láttam filmen is vazz.Valami 2-300 kép/másodperces kamerával felvették,aztán normál,25 kép/másodperccel lejátszották.Villogott,mint atom. :K
mod2Fizikai részletekbe ne kelljen belemennem,én csak egyszerű esztergályos vagyok,fémhez értek igazán :B

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16048) - = Zk = - válasza LamerGyuri (#16047) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

jéézus ereje :Y ...ezmár nekem magas :U

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

(#16049) LamerGyuri válasza - = Zk = - (#16048) üzenetére


LamerGyuri
(fanatikus tag)

Neeem,ez a villany ereje.Fogd csak meg a csupasz drótot,és megtudod... :DDD :DD

"Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű kegyetlen,Egy a sötétbe zár,bilincs az Egyetlen."

(#16050) - = Zk = - válasza LamerGyuri (#16049) üzenetére


- = Zk = -
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

van villanyszerelői tapasztalatom,köszi....csapott(eza finom szó,rá) már meg feszültség...
kihagynám....deha érdekel felteszek pár videót...melóhelyemen van 10kV-is...éshát nem mindenki érti meg azt,hogy VIGYÁZZ,MERT MEGRÁZ!!!!
szerk:esztergályos vok/voltam énis :C :R

[ Szerkesztve ]

eladó vga/cpu stb. -> http://tinyurl.com/cg54t9f - = Origin(Bf3/BC2/The RUN): Gabbers_Unite = -

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali kérdések órája Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.