Nincs hozzá rendes driver még szerintem azért van ez az állapot 
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.

Nincs hozzá rendes driver még szerintem azért van ez az állapot 
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.
akkor nála is gond van, attól tartok. a 4770 mindenben gyorsabb a 4830-nál 20%-kal a memóriát leszámítva, kizárt, hogy lassabb legyen 1-2 szélsőséges esetet leszámítva. driver?
Louie: Goddamn it. You shot me in the exact same f****ng place as last time! Ghost Dog: I'm sorry. I mean you no disrespect. I'm your retainer. I don't want to put too many holes in you.

Az a driver van fent amit hozzá kaptam a gyári lemezen de érdekes ha letöltőm én a 9.4-es Catalys-t akkor arra hibaüzenetet ír ki, csak a gyári lemezen lévővel működik rendesen
A rendszeremet is újra raktam tegnap este és semmi javulás teljesítmény szempontjából
A tesztek szerintem másik driverrel készültek amit külön a tesztekre csináltak
Hátha a 9.5 jobb lesz majd és tényleg hozni fogja azt amit ígértek 
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.
És akkor a teszteket milyen driverrel csinálták?
az Anandtech azt írja: 9.4 Beta for 4770 (ezzel tesztelték)
a techpowerup: HD 4770: 8.60
[ Szerkesztve ]
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?
Csökkentett módban szedd le driver sweeperrel az ATI driver maradékát, a Catalyst eltávolítása után és restart után próbáld meg feltenni a 9.4-est. 

Ezt nem nagyon értem kifejtenéd bővebben
Köszi 
MSN elérhető vagyok 
B4MbOo: gyári lemezen lévő driver és amivel a teszteket csináltak nézd meg a kettőnek nem ugyan az a verzsönje 
[ Szerkesztve ]
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.
jójó bocsi, már felfogtam
Próbálkozz vmiféleképpen felrakni a 9.4-est, úgy látom szacsee ért hozzá^^
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?
Driver leszedésekor marad a registry-ben 1-2 érvénytelen bejegyzés, ami megkutyulhatja a dolgokat, ha újabb drivert teszel fel...ezért:
Driver Sweeper telepít.
Catalyst leszed driverrel együtt
Újraindít, majd csökkentett módba bootol.
Csökkentett módban Driver Sweeper indít, majd Ati kijelöl és hajrá.
Ha ez megvan, akkor restart és 9.4-es Catalyst telepít...
Ja és OS-nek megfelelő Catalystot szedtél le? (tudom láma kérdés, de van, hogy benézi az ember).. 
[ Szerkesztve ]

A gyári lemezen a 8.560-as verziójú van és megtaláltam azt amivel a teszteket csinálták a ATI 9.4 Beta Catalyst 8.60-090316
Hátha ez jó lesz, először megpróbálom ezzel csak nagyon lassan jön lefelé 
Ha minden igaz jót szedtem le 
[ Szerkesztve ]
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.
na kíváncsi leszek 
Louie: Goddamn it. You shot me in the exact same f****ng place as last time! Ghost Dog: I'm sorry. I mean you no disrespect. I'm your retainer. I don't want to put too many holes in you.
A végleges pedig ez:


Radeon HD 4770 Media Edition VS Retail Edition
Azt irjak 2-3 fokkal jobban hut a "szepseg", de hangosabb is, tehat csak csunya a retail huto, de azon kivul jol teljesit 
[ Szerkesztve ]
"Releasing a game in 2011 without AA is completely stupid. If the techniyou're using makes it impossible to use AA then you're using the wrong techniques."

Üdv mindenkinek! Szerintetek megéri eladni a 4870esemet és helyette 4770cf? 1280*1024ben játszok és mindent lehetőség szerint fulra álitva.
[ Szerkesztve ]
Rock Katona

Felment de minden ugyan az, a driver packing verzió stimmel 
Inkább legyek Alzheimer kóros, mint Parkinson kóros, mert inkább felejtsem el kifizetni a sört mint, hogy kiborogassam.
Ígyis úgyis mocskos nagy procilimited van\lenne, teljesen mindegy szvsz.
Fogyasztásban nyernél egy picit, cserébe viszont ha nem működik a CF..
★ 162+ ★ http://href.hu/x/hjiv ★

Köszi a gyors választ.Akkor inkább egy phenomII-be lesz a plusz lóvé beleölve! 
Rock Katona
azért a media edition NYÁKjáról nem volt lespórolva az a pár fet a tápfesz stabilizáló résznél. és mint tudjuk a stabil fesz csodákra képes ![;]](/dl/s/v1.gif)
-Where is the god of tits and wine?- (Tyrion Lannister)
3.1-es 6000+al miért lenne "mocskos nagy" proc limit? persze proc limitált lenne a konfig, de nem mocskosul 
LordDarkness: de azért szerintem is phenom2-t vegyél inkább! 4870-et nincs értelme leváltani ilyen cf dolgokra.
[ Szerkesztve ]
Aurea mediocritas
1280ban 8xAA mellett is pihenget a kártya azzal a procival.
Ha 16xxben hajtaná, nem írtam volna ilyesmit, gondolhatod.
Jobban belegondolva, ha nincs kifejezetten szükség gyorsabb procira, én inkább monitorcserére költenék (20-22"wide), azzal nőne az élmény legjobban..
★ 162+ ★ http://href.hu/x/hjiv ★
gondolom azért hangosabb mert kisebb a venti a media változaton és többet kell pörörgnie mellesleg 3tűs venti csati van
meg 1000* szebb 
azt nem tudjuk h meddig nem lehet egyedi változatú HD4770-et kiadni?
kiváncsi vagyok h az Asus csinál MATRIX változatot vagy sem
de a His fajta IceQ se lesz majd csunya
[ Szerkesztve ]
Ati VGA tulajok baráti klubja topik. Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: AMD platform :)) Eyefinity.<3

Köszi!
Asszem megtartom a 4890-em....
Pedig fontogattam, hogy csinálok belőle 4770-et, de nekem nem lenne elég fürge.... 
Fullos Intel I7 félkonfig eladó!!! EVGA X58 3X SLI + tuningbarát Intel I7 920 + 3*2GB OCZ Platinum 1600@CL7 + Thermolab BARAM hűtő + venti ****************Link a hirdetéseimhez: http://href.hu/x/9ghe**************

#177-re valaki? 
Eladó cuccok: http://href.hu/x/dzq8 SSD, Llano proci, TDK füles, átalakítók/kábelek, BIO köntös, UV és CPL szűrő, Socket-A hűtő, "Capa is monopodot venne":)))))
hogy mutat 22 colon a 1440x900-as felbontás, mert úgy gondoltam hogy nem a legjobb, de persze nincs tapasztalat, ezért kérdezem.
HSM: jó kártya a 4770, de egy kór í hét mellé?...ne bohóckodjunk már, minimum 4890
, jó az így.
Aurea mediocritas

Üdv Mindenkinek!
Olvasgatom az ati topicokat, és több dolog is eszembe jutott a 4770 kapcsán.
1. Még a 4670-ben Tzsoleszék agyonhipeolták a karit, a " rengeteg fps az új játékokban", azután Aggregátor szénné húzta, és annyira meggyőzőek voltak, és a7600gs is gáz volt, hogy beneveztem én is. Csak két dologra nem gondoltam: a kari nagyon ok, ja persze 1024-ben. Full hd-ban már nem annyira. Gondoltam lejjebb veszem, de jött a pofáraesés: csökkent az fps!!! Nekiálltam húzni, 824-1140 stabilan ment, de nem volt növekedés teljesítményben, szinte semmi !!! Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz vétel volt 20k-ért, de minden rendszer más és más, van ahol jó egy hardver, van ahol kevésbé.
2. Nyomják a tesztekben az AA-t rendesen 4*, 8*, de minek? 1920*1080-ban mondjuk még van különbség lcd-nél, no és 2AA között, de feljebb már nem látok változást a képminőségben, csak szaggat mint állat. Hasonló felbontásban crt-n meg eleve nem is kell. (Öcsémnél láttam a San Andreast 1900*1440-ben)
stewe
Nincs igazság. Csak erőviszonyok...
Aurea mediocritas
kb olyan hosszú mint a 4830, a 4670-nél jóval hosszabb.
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?
Mondjuk aki 19xx felbontásra játékhoz vesz 4670-et az biztosan elnézett valamit, szerintem a topicokban sem kapott ilyen tanácsot senki . A másik, most mit is akartál mondani ?
Az élet kegyetlen .
Ha megnézel egy tesztet, egyből látod h középkategória, és a fullHD felbontás a mai játékoknál az nem középkategóriát igényel.sztem. Nézed a teszteket, és max 1680*1050-es felbontásban vizsgálják h h teljesít a 4670 játékokban, valószínűnek tartom azért, mert fullHDban a bűvös 25 alatt van az átlagfps. (most a crysist ne hozzuk ide)
[ Szerkesztve ]
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

A felbontás csökkentése a processzor limit miatt nem segít!

Kicsit savanyú a szőlő az eddigi teszterek (pl. Zsubi) által elmondottak alapján.
Úgy tűnik, hogy egyenlőre maradok a 4830-nál, nem váltok másra. Még egy kicsit lentebb megy az ára lehet összerakok egy CF rendszert.
4770 CF ötlet elvetve...
Pedig már erősen gondolkodóba estem... 
Mondtam hogy mondtam. Nemmegmondtam?!
4830-ról nincs is értelme váltani .
Az élet kegyetlen .
Amúgy ezalatt a pár nap alatt nem kellett volna elárasztaniuk a boltokat 4770-el? Eddig ha jól látom csak iponon lehet kappni ott is csak sapphiret... (jó egy kis ideig lehetett powercolort is)
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

Szerintem eleve nem is túl bölcs dolog egy pár napja megjelent kártyáért elrohanni a boltba. Érdemes megvárni, amíg kicsit "kiforr" a dolog (pl. driver-oldalról), felszínre kerülnek az esetleges nyavalyák, tudnivalók, stb.... meg amúgy is lejjebb fog menni az ára. Ráadásul ez a kártya nem tölt be semmilyen űrt, a 4830/4850 lényegében ugyanez a kategória teljesítményben, +-10% ide vagy oda nem sokat számít. Valamennyit persze igen, de azt inkább csak a fraps mutatja. 

Persze! Nem a topicot húzom le, szeretem ezt a közösséget, mindössze egy hozzászólásra reagáltam. Valaki kérdezte, hogy érdemes-e 4770-re váltani, de csak x felbontásaban szokott játszani, meg úgy is csak 19"-es a monitorja. Most. De fél év múlva? A 4670-et én sem arra vettem, csak közben monitort cseréltem. A sams. 997-en semmi gondom nem volna. Az nem jutott eszembe, hogy az lcd a natívot támogatja.
A 4800+@3000 nem hiszem hogy pclimit 2-3 éves játékoknál.
Az AA-val kapcsolatban arra gondoltam, hogy ahogyan fejlődnek a kártyák, nő a felbontás, szerintem egyre inkábbnem lesz jelentősége a nagymértékű élsimításnak, kvázi ez a kártya "sokáig" használható.
Más. Valaki boncolgatta, hova jön a kari, mikor nyáron itt a 5xxx, és az nagyon le fogja nyomni. Természetesen. Csak azok az 58xx kártyák lesznek, és nem a 30k-s szegmensben. Mire ideérnek az 56xx-k (Magyarországra, vidékre!!!), addigra Karácsony lesz. És mivel azok a 4670-et (4750 ddr3?) váltják le nem hiszem hogy durván jobbak lesznek mint a 4770. Szvsz. ez a vga nagyon jól sikerült, és egy évig tuti ki lehet vele húzni. Már csak az a kérdés, mikor lesz belőle pécsen választék?
Nincs igazság. Csak erőviszonyok...

Powercolor volt 27K-ért, gondolom azonnal elvitték (ipon)
Parker - Waterman - Rotring golyós és töltőtollak nagykerár alatt!! http://href.hu/x/7mi9
Tudom, de ilyenkor nem az lenne az alap, h majdnem minden informatikai boltban megjelenik rögtön, az összes gyártótól? (nekem pl. a hisre fáj a fogam
)
[ Szerkesztve ]
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

De, de ez magyarország. Itt nincs newegg 
És az első fecskék nem minket céloznak meg. Az USA-ban is nehezen bírják tartani a frontot.
Mellesleg kiraktak 89 dolcsis 4770-et tojásék - kettőt is.
[link]
Szer: Egyébként miért pont HIS, amikor mindegyik tökegyforma referencia? Ahhoz adnak valami keresett game-t?
[ Szerkesztve ]
Parker - Waterman - Rotring golyós és töltőtollak nagykerár alatt!! http://href.hu/x/7mi9

Én is várok még vele, bár nekem kifejezetten tetszik a refhűtős vátozat (nagy borda, nagy venti), de azért milyen jó, hogy már kettőröl van tapasztalat, és vannak már gyorstesztek.
Azok várták nagyon a karit, azok akik régiről váltanak, mint Gyiku, vagy én, ha a 4670-es kitérőt nem nézzük. Szerintem a 4830, 4850 tulajokat azért frusztrálja a 4770, mert 1. korszerűbb, 2. kevesebbet eszik.
Nincs igazság. Csak erőviszonyok...
Hát pont ezaz, h itt az ár is hasonló lesz az összes gyártónál (mármint a referencia daraboknál) szal pont az dönt h ki milyen gyártót favorizál/milyen gyártóban bízik jobban. (esetleg kinek tetszik az h a ref hűtőn vannak pöttyök x) ) Amúgy sztem nem adnak gamet egyikhez se.
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?
köszönjük 
Aurea mediocritas

Engem ugyan nem frusztrál.
Még korszerűbbnek sem mondanám, mert a feature-lista tekintetében az ég adta világon semmilyen különbség nincsen a 4770 javára. A fogyasztás az nálam kevésbé érzékeny pont, lehet, hogy ezért nem is tűnik fel annyira.
Bár kétségtelen, ebből a szempontból jobb választás az újonc.
Jó kis kártya lesz ez, főleg ha kikupálódnak hozzá a driverek. Viszont nyálcsorgatva rohanni érte a megjelenés utáni pillanatokban nem biztos, hogy a legjobb döntés.
[ Szerkesztve ]
Én minden további nélkül megvenném most rögtön
és úgy néz ki h 1héten belül veszek egy full új gépet és abba 4770 kerülne.. valszeg sapphire
ilyen konfigba pakolnám:
JW JW-IP35-pro
Intel Dual Core E5200 (~3,2 környékére rántanám gyári hűtővel)
Corsair TwinX 4096Mb DDR2 800Mhz DHX CL5 KIT
FSP400-60GLN
[ Szerkesztve ]
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

Ez olyan igazi best-buy cuccos masina lenne szerintem.
A táp is az,a vga is, a proci is...bár a Jetway lapokat nem annyira ismerem, de biztos nem rossz. 
az a cél h bestbuy legyen
eleinte giga lapot akartam, de utánaolvasgattam a JW-nek, ázsiában ők uralják a piac nagy részét, megbízhatóak stb.. és ráadásul olcsó is.
pl a JW-IP35-pro 18.281Ft iponon.., és mintha pont erre a lapra írták volna vmi külföldi oldalon, h BESTBUY
egy hülyeség van abban a lapban: a 2. PCI-E slot, ami x4-en megy...
[ Szerkesztve ]
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?

Nos, ha ez valóban így van, akkor nincs min hezitálni, nyomás a számtekbótba! 
Egy biztos: az adatlapodon lévő konfighoz képest a különbség ég és föld lesz!
[ Szerkesztve ]
még egy pár napot várok a 4770 miatt. legfőképp újdonsült tulajok véleményére, akiknek lehetőleg hasonló konfigjuk van mint az én tervezettem
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?
9,5-ös Catalystot várd meg mindenképpen.. 
a JW tényleg király, Hilbert a guru3D-n szokott áradozni róla, csak sajna itthonfelé kevésbé elterjedt. az pedig, hogy a 2. PCIe slot négyszeres csak, az a chipset miatt van.
Louie: Goddamn it. You shot me in the exact same f****ng place as last time! Ghost Dog: I'm sorry. I mean you no disrespect. I'm your retainer. I don't want to put too many holes in you.

Barátnőmnek most raktam össze egy gépet, jövő héten már ő is birtokba vesz egy ilyen Sapphire HD4770-et.

Gépe többi jelentősebb része:
Gigabyte EP43-DS3
E5200
Kingmax 2GB/800MHz
Chieftec 400W
Tesztek lesznek majd. 
Ne olyan embert keress, akivel le tudnád élni az életedet, hanem, aki nélkül nem! / "Nem az a fájdalom, amitől könnyes a szem, hanem amit egy életen át hordunk mosolyogva, csendesen."
Tudom, azthiszem elvileg a p35 chipset egyáltalán nem képes CFX-re, emiatt is jobb a p45... azt tartom hülyeségnek, h egyáltalán rárakták... de ettől függetlenül tetszik a lap, majd írok véleményt a JW topicba..
a 9.4-es catalyst március 9-én jelent, meg tehát esély van rá h a napokban kijöjjön a 9.5-ös, ugye?
your fight is with me, the others are no concern to you, got it you big bloated balloon freak?