Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hapro

    csendes tag

    válasz Soká #5991 üzenetére

    Egy dremel scroll station gépet, már nem kapni, és nem tudom miért...el kezdték árulni, és max egy év és már nem forgalmazták, sehol nem lehetett kapni, még a forgalmazó Robert Bosch -nál sem. Csak a kisebbik tesója van. Ezen van még egy csiszoló tárcsa is, és nagyobb asztala van, meg erősebb motorja mint a kistesónak. Tökéletesen elégedett vagyok vele, de azért is, mert huzamosabb ideig nem használtam semmit csak egy TIP márkájú 10.000Ft-os gépet, de nincs értelme összehasonlítani a kettőt. Gyakorlatilag mindent meg tudtam csinálni ezzel a géppel amit csak szerettem volna, és így olyannak tekintem, hogy jó és megelégedésre ad ez okot nekem. [link] Nagyon fain kis gép, és nehéz mint a dög, és ez itt ugye fontos tényező, bár természetesen van ellensúly a főtengelyen, de azért mégse egy fél millás gép, hanem egy barkács kategória, illetve szerintem a barkács és profi gépek között foglal helyet.

    Még egy embert ismerek Magyarországon akinek ilyen gépe van, és ő is ódákat zeng róla, és ő is fa képeket gyárt vele.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.margittaizoli.fw.hu

Új hozzászólás Aktív témák