1kis husveti fun 
Ne szemetelj ! / Steam..

1kis husveti fun 
Ne szemetelj ! / Steam..
Helo!
az a bajom hogy beindítom az assassins creed 2 t (pc) és az első külddetésbe mikor a csávó befekszik a gépbe és elfehéredik... aztán fél órán át fehér... youtubén néztem ott is fehér kb 5 mp ig....
mi a hiba?
mit kell csinálni?,,
Még egy probléma hogy csa úgy tudom beindítani a játékot hogy rámegyek az autorunra ot play és mindíg be kell írnom az ubisoft. jelszót!
:S
ez mitől van? mi a megoldás?


:
eéőre is köszönöm!

Bin Ladent Barca mezben lőtték le... EZért most nem lehet tudni hogy meghalt vagy színészkedik!:D:D
Az elsőre:
Valószínű befagy, legelsőnek a drivereket frissíteném le, ha ez nem segít akkor ubiforum-on nézz körül.
Másodikra:
a bejelentkezésnél van egy pipálhatós lehetőség, remember me, save password vagy valami hasonló lehet lényeg, hogy ezzel menti alogin beállításokat így ha indítod a játékot még csak fel sem fog jönni a bejelentkezés automatikusan be fog lépni.
Szerk: utóbbira azt találtam, hogy a gépeden rendszergazdának kell lenned, különben a jelszómentés nem működik, nagytöbbségben vendégfiók beállításnél volt ilyen -Ubiforumról
[ Szerkesztve ]

milyen drivert frissítsek?
minden rendszerkövetelmény jó
4 gb ram
e8400
gtx260
stb!
Bin Ladent Barca mezben lőtték le... EZért most nem lehet tudni hogy meghalt vagy színészkedik!:D:D

megmondom én mi a hiba! az hogy nem eredeti a játékod!
Ki kapott e-mailt a drm gondok miatt?
Nekem nem érkezett még meg, úgy látszik csak azok kapnak, akiknek akkor volt játéka. Én ezután vettem meg. De sebaj. Az a black edition-be lévő két bónuszcucc nem olyan nagy szám, igaz? Vagy egyáltalán mik?

Bin Ladent Barca mezben lőtték le... EZért most nem lehet tudni hogy meghalt vagy színészkedik!:D:D

Ne húzd a szád ez kimondottan a warez verzió hibája, a játék még mindig nincs feltörve és remélem nem is lesz!

hát ja igaza van grifidnek ezért vettem meg én is eredetibe ezt csak úgy lehet játszani
nekem is ez volt a hiba még eredetibe meg nem vettem xD de mostmár végig tóltam és állat játék meg érte meg venni hála az ubisoknak hogy így találták ki 
a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD
megveszem tőledXD
vagy csere fear2+gearsofwar+kaneandylynch?
Bin Ladent Barca mezben lőtték le... EZért most nem lehet tudni hogy meghalt vagy színészkedik!:D:D

ja 9 000 ért meg veszed ?XD
felőlem oké xxD profilt is kapsz hozzá +1 végig itt profilt ja meg + egy el kezdett profilt XD
[ Szerkesztve ]
a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD
9 ezer?
Én 7990-ért vettem, ennyi az új ára. A profilokért meg pénzt kérni? 

minőségnek ára van

[ Szerkesztve ]

upsz.
Rontott hsz!
[ Szerkesztve ]
Hi
Bocs a hülye kérdésért de az 1nek nincs fóruma? (keresgéltem de...)
Mármint itt!

LG Optimus 3D P920 // http://www.youtube.com/watch?v=z9eOQOHeJR4 The best!
Én 9990Ft-ért láttam a Mediába 
LG Optimus 3D P920 // http://www.youtube.com/watch?v=z9eOQOHeJR4 The best!
7999 az 576ba!
profilért nem fizetek! azért kell a játék hogy magam végig vigyem nem hogy más...!
[ Szerkesztve ]
Bin Ladent Barca mezben lőtték le... EZért most nem lehet tudni hogy meghalt vagy színészkedik!:D:D
Igen, mert ott forgalmazón keresztül árulják, az meg ráteszi a hasznát. Azt hiszem az antec kft. Az 576 meg közvetlenül az ubisofttól kapja az ubisoftos cuccokat.

Szerintetek miért nem kaptam még e-mailt az Ubisofttól az igyen játékról ?-már több mint egy hónapja megvettem....
[ Szerkesztve ]
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Jó kérdés. Nem egyszerre küldik ki mindenkinek. Az e-mail fiókod spamjai között nézd meg esetleg, hátha ott landolt.
Azt hiszem valami bug miatt elakadt a játékom. 
Francesco Salviati-t kéne megölni. Beugrottam a kapun belülre, kicsit kardozgatam, majd odafutottam a kapuhoz, kinyitottam, bejöttek a többiek is, és elfogyott minden ellenség a pirossal jelölt térképdarabon belül, de nem történik semmi. Egyik ajtót sem lehet kinyitni, és a tetőre is hiába mászkálok, nincs egy nyitott ablak sem, az egle vision sem mutat semmit a környéken. Néztem neten egy walkthrough-t, és ott nem részletezik tovább attól, hogy meg kell ölni mindenkit a kapun belül.
Vagy akkor én is végeztem, és csak el kéne sétálnom a piros téglalapon kívülre, hogy késznek nyugtázza a küldetést?
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.
Újrakezdtem, és megint belefutottam, de most már meg van mi a gond. Ha egy pont után eltávolodok a célszemélytől, van egy warning, és utána eltűnik a piros kereszt. Ettől akad ki a küldetés.
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.
köszi 
LG Optimus 3D P920 // http://www.youtube.com/watch?v=z9eOQOHeJR4 The best!

ez a játék JÓ! 
2048x1536on (40fps) mindent a lehető legmaxabbra állítva szép is. 
csak nehéz elindítani ha értitek mire gondolok...
tankagogy: meg kéne vásárolni a játékot és nem akadna meg az animusban fehér képernyővel 
[ Szerkesztve ]
http://href.hu/x/9863 Valahol Barsel környékén voltunk, a sivatag közepén, amikor a drogok hatni kezdtek.

2048x1536 az milyen monitor?

4:3-as crt. 
profi amúgy! (szerintem)
eizo flexscan f931 21" sajnos mivel win7re nem írtak drivert, csak 70hz-n megy max felbontásban asszem.. xp alatt driverrel menne 80hz-n.
a drm gondok azért voltak, mert skidrow megborította az ubisoft honlapját...
[ Szerkesztve ]
http://href.hu/x/9863 Valahol Barsel környékén voltunk, a sivatag közepén, amikor a drogok hatni kezdtek.

Nekem 5:4-es monitorom van de ugye az max csak 1280-at tud, nah mind1 nem értek hozzá hogy lehet ekkora moncsira rátenni ilyen brutál felbontást
Érdekes téma a sebesség/képminőség. 1920x1200-ban az első rész 8800GTS-en csak AA nélkül futott teljesen simán, de még tűrhető volt 2x AA-el (csak néha lassult meg tőle, pl. wievpoint-okon való széttekintéskor). Később egy második végigjátszás alkalmával 4870-el már bírta a 4x AA-t is (patchelve, mert anélkül bugos a kép, tehát nem DX10.1-es multisample access AA csodái...). Most 5850-essel (szintén minden más kapcsoló maxon) is csak 2x AA-el sima igazán (sőt, a wievpoint körbeforgás most is necces), 4x-el láthatóan belassulgat.
Persze kicsit szebb is lett, de semmi eget verő képminőségbeli javulás nem történt. Akkor most az azonosan 1920, minden max, 2X AA beállításokhoz miért kell 2x erősebb vas? (tuningolt 5850 ~ 4870x2 ~ 1,8x4870 ~ 2x8800GTS, de alulról becsültem...)
Szerencsére elég rá a 2x AA, és így szép simán fut, de a várakozásommal ellentétben nem fix 60-on áll az FPS, hanem 40-50 közt mászkál.
Maga a játék viszont nagyon nagyon tetszik. Nekem már az első is bejött a maga jogosan felróható negatívumaival is, de úgy tűnik, sikerült jó irányba finomítani a dolgokon. (Nem rég érkeztem meg Velencébe.)
[ Szerkesztve ]
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.

Hali! Lenne egy fontos kérdésem:
Nektek nincs olyan hibátok, hogy időközönként befagy a kép és ilyen kerregő hangot ad közben? Csak reset segít. Legújabb nvidia driver van fent. Régebbivel nem fagyott le, csak beakadt a kép...
Viszont egyszer az újjal is csinálta, hogy "csak" beakadt... Eseménynaplóban nem találok semmit.
Mit javasoltok? Menjen vissza régebbi driver?
Nekem csak szó nélkül lépett ki párszor (eddig össze-vissz ~3-4x), még windows hibajelentés sincs, csak eltűnik (1.01-es patch fent van). De ha bezárom az Ubi Launcher-t, és újraindítom a játékot, akkor megy tovább a legutóbbi mentéstől (és szerencsére elég sűrűn ment).
Ha tényleg van összefüggés, és kevesebb a gond vele akkor igen, használd a régebbi drivert. (Míg lesz még újabb...)
[ Szerkesztve ]
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.

Hmm, nekem szerintem más lesz akkor a gond. Bár nekem sincs semmi bejegyzés...
Patch nálam is fentvan. Találtam egy ilyen oldalt: .
Itt írnak mindenfélét, pl. prociaffinitást. Majd megpróbálom azt is. Illetve, hogy automatikusan induló programokat tiltsam le. Hát ez nem feltétlen lényeges szerintem. Amit tudok, úgyis bezárok játék előtt. Illetve írják, hogy a tempeket töröljem. Az is megvolt. DX is a legfrissebb...
Illetve van egy Leadtek Winfast 2000 XP Expert típusú tuner kártya a gépben. A legújabb driverével van fent, akkor ez ugye nem okozhat ilyen gondot?
Viszont néhány programnak (pl. Videostudio) van fent néhány kodek, pl. Indeo. Ez okozhat ilyen gondot?
Csak attól félek, hogy resetnél sérülnek az adataim, esetleg a HDD-k is sérülhetnek, rossz szektorok kerülhetnek rá. Szerinted jogos az aggodalmam?
Köszönöm a segítséged!
[ Szerkesztve ]
Üdv! Én is tapasztaltam ilyen hibákat. Nálam is legújabb nvidia driver van. Én az új avira 10-hez kötöttem ezt a hibát, mert pont utána jelentkezett, miután feltettem, de lehet, hogy véletlen egybeesés. És tényleg, driverre nem is gondoltam, mert nem rögtön a driver telepítése után jelentkezett.

Hi! Nálad is teljesen kifagy, hogy már csak a reset segít?
Annyira jutottam, hogy (játékon belül) post-effectset néztem, és vele és nélküle is csinálja. Multisampling-et állítottam még, vele egyértelműen csinálja, nélküle már nem tudom, hogy jó volt-e. Azt tudom, hogy multisampling és post-effects nélkül játszottam egy jóideig, és nem volt fagyás, persze elég ronda volt a grafika... Majd írd meg, hogy te mire jutottál, illetve aztán nekiugorhatunk a drivereket próbálni. 
Ui.: viszont azt a CPU-affinitásos dolgot esetleg meg lehetne még nézni! Egyes játékoknál azt ajánlották segítségül, pl. a Saboteur-nél, bár nem tudom, hogy ott mit kellett orvosolnia. 
Ha a grafika átállítására is érzékeny, az csak még inkább erősíti, hogy a VGA driverhez van köze. A HDD (és más hardware) fizikailag elvileg nem fog sérülni néhány reseteléstől, inkább file és/vagy filerendszer hibák lehetnek a partíciókon, de NTFS-nél ez sem szokott katasztrófába torkollni, adatvesztés nélkül helyreállítja a scandisc.
A CPU affinitás babrálása szokott váratlan fagyást okozni, de hogy megszüntetni, ilyet még nem tapasztaltam, de akár lehet is benne valami.
Más hardware-ek drivere (amikhez nem nyúl a program) nem okozhat(na) gondot.
Az audio/video kodekek viszont nagyon is belebabrálhatnak, bár inkább recsegést szoktak okozni, vagy az előrenderelt videók alatt fagy ki, nem játék közben. -> Csak FFDShow legyen fent, és úgy állítsd be, hogy csak a white list-es programokban töltődjön be, ne bárhol, ami kodeket keres.
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.
Igen, úgy fagyott meg, hogy csak a reset segített. Mondjuk nálam nem sokszor fordult elő, 4x kb. Meg a játék vége felé tartottam, amikor elkezdődtek a problémák. Már végigjátszottam és most nincs fennt helyhiány miatt.

Szerintem érzékeny arra is, lásd előző hsz-em. Bár nem tudom, lehet hogy nagyon a véletlen műve, de mintha tényleg ritkábban csinálta volna, ha mindkettőt kikapcsoltam. Jaa, és megnéztem Everesttel a GPU hőmérsékletét, és 70C volt egyik fagyásnál, másiknál 63C (restart után). De ha jól tudom, akkor GPU-nál a 70C is teljesen korrekt.
Akkor legalább az adatok miatt nem kell nagyon aggódni. 
CPU affinitás: lásd előző hsz-em, Saboteur-nél segített nagyon sokaknak, illetve asszem volt még egy játék, aminél szintén úgy kellett eljárni, de már nem tudom, hogy melyik volt az.
Az a baj, hogy a Videostudionak kell az Indeo kodek, és még van egy másik, Smartsound Quicktracks Plugin nevű dolog, elvileg ez is neki kell. Bár, ha pl. az átvezetővideok nem mennének, vagy a kép folyamatosan hibás lenne, szerintem is inkább az lenne jellemző egy kodek-bekavarásnál...
Ismét köszönöm a segítséged! 
polonic: Egyébként amikor nálad kifagy, neked is ilyen kerregő hangot ad?
SPOILER!!! -vagy inkább csak tanács, ha könnyítenél pár feladaton, ha nem NE olvasd
Velencében "kapsz" majd egy maszkot amivel totál inkognitóban tudsz maradni, ha a teljes játékot ki akarod játszani akkor érdemes ilyenkor az Assassination Contract pontokat felkeresni, mivel csak ezen főküldetés idejéig használhatod.
Srácok!
Hogy kell PC-n kést dobni? Egyszerűen nem sikerül... 
- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.
Kiválasztod a kést, aztán F gomb, ezzel "becélzod" az ellenfelet, aztán kattintás.
(#238) pete_21
Erre pontosan nem emlékszem. Talán olyan volt igen, de nem egyfolytába, befagyott és kb 1 mp-ig hang, utána csönd és áll a kép.
[ Szerkesztve ]

Értem. Köszi azért.
Akkor ezzel magamramaradtam, ha már te nem játszol vele.
Tegnap kikapcsoltam a multisamplinget is, és a posteffectset, és beakadt kb 2x de nem fagyott le. Most már tényleg nem értem, hogy mi a baj... 
De fura, hogy más játék nem problémázik...
Szerintem driver probléma lehet, tedd vissza a régebbit.
Köszi, ez a weapon wheel nem ment, már meg van. 
- Tommy was weak. Tommy was stupid. Tommy is dead. - I'd drink to that.

Lehet, megnézem. Bár nem értem, hogy miért nem adnak ki javítást... Lehet, hogy nem jeleznek vissza sokan? 
Ja, és kipróbáltam a cpu-affinitást állítani, letiltottam egy magot. Hát, eléggé szarul ment, szóval nem vártam egy fagyásig, inkább visszaállítottam.

Ez a katakombák hol van? Hogyan tudom megszerezni altair páncélját?

sziasztok
milyen procival járnék jobban egy négymagos q8300 vagy kétmagos e8400? 5770-hez kéne ac2-höz..thx
Úgy általában véve szerintem egy erősebb VGA-val többet érnél, bár nem tudom milyen felbontásban játszol. (De 1920-ban izzasztja a 5850-est is némi AA-el -> bár így jobban belegondolva lehet CPU limitem is van nekem is.)
Konkrétan az AC2 egyetlen CPU magot használ, így a magonkénti minél magasabb teljesítmény számít neki a magok száma helyett, így az E8400 a nyerő.
Ellenben, ha nem csak ezzel ez egyetlen játékkal akarsz játszani, akkor vegyél inkább Q8300-at, mert egyre több program használ legalább 3 magot, és ilyen egyszálú játékoknak, mint az AC2 is elég kéne hogy legyen a Q8300-ból vett egy mag is. (Esetleg persze nem árt kihajtani belőle legalább annyit, amit alapfeszen lehet, vagy inkább amit a hűtésed még nyugodtan elbír.)
[ Szerkesztve ]
Nekem tényleg tetszett a Mass Effect trilógia lezárása. (SPOILER: szintézis lett a befejezésem). Nem "tökéletes", de számomra nagyon is értékelhető volt.
Elmész az úgynevezett assassination tomb nevű helyekre, ott kiveszed a sírokból a köveket, azt visszaviszed a villa pincéjébe és berakod a helyükre, akkor kinyílik a zár és fel lehet venni a páncélt. 6 darab ilyen kő kell. De ezt a játékban is elmondják. . . Vagy még nem tartasz ott?
(#245) pete_21
Elképzelhető. Vagy csak nem olyan egyszerű kijavítani a hibát.
[ Szerkesztve ]