Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #26904 üzenetére

    Na erre varrj gombot! Kihúztam a Thunderbolt LAN adaptert, nem nyomtam rá a Logitech egerem és lag nélkül megy minden.

    Viszont így most megint egér gond van... Pár óra használat után rettenetesen fáj a kezem a Magic Trackpad-től és mivel munkagépről van szó, 8-10 órát ülök előtte. Na meg jóval pontosabban, hatékonyabban lehet dolgozni egérrel, mint tapipaddal. Nem hiszem el, hogy nincs egy olyan egér, ami tényleg jó lenne Mac-hez, pedig nem támasztok órási igényeket vele szemben...

    - Előre-vissza gomb hüvelykujjnál, ami működik OS X-en is
    - Vezeték nélküli (Nano adapteres kapcsolat, vagy BT)
    - Szabályozható gördítőkerék (a gyorsítás kikapcsolható)
    - Kényelmes fogás (Fingertip grip, Claw grip)

    Sajnos a Razer egérnek sem lehetett állítani a görgetési sebességét. Ami a rendszerben van állítási lehetőség, hát az nem valami sok. A pontos munkához fontos, ha egy racsnit gördítek, akkor mozduljon meg a tartalom pl. 4 sort, függetlenül a gördítés sebességétől. Ez kell, nincs mese, nem tudok élni nélküle...

    Better Touch Tool - Scroll Reverser - Smooth Mouse hármassal szinte mindent meg tudok oldani, kivéve a fenti görgetés gyorsítás kikapcsolását. A Logitech szoftverét nem frissítették Yosemite-re, illetve kivették a gyorsítás beállítását, szóval az nem játszik.

    Ötlet? Vagy hol nézelődjek? Bármilyen külföldi oldalt találtam, főleg gémer nézőpontból vizsgálják, ráadásul Mac-en kb. 0 tesztet nyomnak velük.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák