Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GJ70

    tag

    válasz mr.geeZ #1724 üzenetére

    Helló !

    Az aksi időt egy nappalos szolgálat alatt tapasztaltam úgy ,hogy 5-10 perces kihagyásokkal tapicskoltam, olvastam szines magazinokat , néha felmentem a netre, de persze mindezt 25-50 % fényerő mellett ( az olvasáshoz elég volt a 25 is ).
    Így reggel 8-tól olyan du 16-17-ig ment egyfolytában, majd 18 óra körül tettem töltőre.

    A kijelzőre itt : PocketBook IQ701 találtam egy linket, ez talán valóban pontosabb mint a "gyári" adatok.

    A tokot egész véletlenül láttam meg a vaterán egy tablet hirdetése kapcsán, az E-phone forgalmazza , itt a link és a kép róla : 7" tablet tok .
    Van egy kihajtható támasztéka, elég stabilan tartja, nekem tökéletesen megfelel.
    Sokat kerestem hasonlót,de itthon csak őket találtam, és ennek nagyon örültem, ráadásul roppant korrektek !

    Fólia gyárilag nincs rajta, kérdeztem a forgalmazót lehet-e tőlük rendelni hozzá, de még nem válaszoltak _ ünnepek,stb...
    De mindenképp érdemes lemérni az kijelző méretet, mert én is berendeltem 7" fóliát a gigateltől, de ez "más" 7" amit küldtek az hosszabb és keskenyebb mint az IQ-é !!!
    Egyébként a kijelző és úgy az egész gép összeszerelése példás és ez nem vicc, amit korábban kezemben fogtam kinai cuccokat, hát azok csak jelenthetnek ennek !!!

    Kb. ennyi .

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák