Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz vargalex #2720 üzenetére

    Én nem is azt mondtam hogy 200.mbps teszt videókat kell nézegetni ezeken a ~10-15.e res boxokon!

    És én azt mondom akinek telik 5-600.e egy NORMÁLIS 4K TV -re az ne ilyen szutyok ~10-15.e res boxal akarjon 4K -t nézni rajta! Vegyen normális 4K képes lejátszót amik 100.felett kezdődnek!

    Csak tartom magam ahoz, hogy minimum legyen rajta egy Gigabit LAN és nem lesz olyan gond hogy kevés a sávszélesség egy nagyobb méretű filmhez!

    Énis pont ezért cserélem le a egreat MXq Pro mat mert 98% ban lan on van használva, és baromi kevés az a 100.as lan rajta!
    Csak hát mikor megvettem ~1,5.Hónapja kicsit el kapkodtam a vásárlást hirtelen felindulásból vettem és totál semmit nem néztem utána ezeknek a boxoknak!
    A másik az hogy volt hozzá ajándékba egy Rii Mini i7 Air Mouse és a boxal együtt volt 43.dolcsi ami sz.tem nem volt rossz ár mivel csak a i7 kerül ~15-20.dolcsiba

    Egyébként van egy komolyabb cuccom 3D filmezésre Eminent EM7485 ebben minden adott(USB 3.0, Giga Lan, teljes értékű[nem hubra kötve] belső S-Ata HDD hely 8.Terráig)

    De meg teccettek ezek a S905 Boxok és ezért is vettem belőle 1et!

    Amúgy meg gondolom tudod hogy létezik 128.Gigás BDXL lemez, amire pont felmegy egy NORMÁLIS ~200.mbps 4K videó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák