Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Eclips21 #49771 üzenetére

    Tetszik ez a progi, ránézésre.. :K

    FX FIX-es IBT-ről írtuk már, hogy van akinél végigfut.., másoknál az utolsó körben hibát ír.
    A világon semmi jelentősége nincs :N , nálam speciel egyszer nem állt még le a végén.
    Próbáld rendszergizdaként futtatni és/vagy adj neki High prioritást a feladatkezelőben, egy próbát megér!
    (Minden CPU bench/teszt/stress progi ebben részesül nálam.)

    Más...

    Van valaki rajtam kívül, aki használja huzamosabb ideje a Win7-hez M$ által kiadott 2db FX "Patchet"-et?

    KB2645594
    KB2646060

    Itt lehet róluk magyarul olvasni: [link]
    Felraktam dropboxra ha érdekel vkit: [link]

    Cirka fél éve használom, egy ideig volt mellette másik Win7 is (patchek nélkül), nézegettem mi a difi a velük/nélkülük benchekben. Minimálisan gyorsítanak, 1-4szálat használó játékok/alkalmazások terhelését jobban szétosztja(ák) 6-8szálon. Ami extra lehet, 3DMark Vantage rettegett procitesztje például simán lefut velük olyan tunningok/órajelek mellett, amikkel korábban fejreállt amint a jancsiszög. :D

    hackeeeee-vel "szinkronizáltuk" tegnap a két alaplap/cpu beállításait, itt ugrott be mint lehetséges eltérés a két config/procikezelés között.
    Win7-eseknek tudom ajánlani! :K

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák