Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Calibraman2

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy hatalmas feketét kérnék Freeman2 nevű fórumtárs részére.
    A történet röviden a következő:
    Volt egy Sapphire Ati x1900gt PCIe vga karim, ami hibás volt, és hibásként árultam itt a PH-n. Aztán Ő jelentkezett hogy megtudná javítani, mire én elküldtem neki.
    Visszaküldte a karit hogy jó, de persze rossz volt, se kép se hang.
    Jeleztem felé a dolgot, erre őneki ált feljebb hogy nála ment stb, majd visszaküldtem ismét hozzá a vga-t. Hetekig nála volt, majd irt hogy kész a kari. Mondom küldjön róla egy 3dmark képet,amit megkaptam 1hét után. Valószínűleg a kép egy másik vga-ról készült, de nem az enyémről az biztos.
    Majd elküldte nekem a karit vissza hogy működik, de ismét se kép se hang.
    Elmondása szerint 2 kondit cserélt ki, de olyan trehány módon végezte a cserét, hogy hihetetlen.
    Visszaírtam neki de még nem érkezett válasz.
    Legutóbb 3 hétíg volt nála a kártya, és közben csak ígérgetett hogy ekkor lesz kész meg akkor. A 3dmark képet is nagy nehezen 1 hét után küldte el, gondolom elöbb nem tudta, mert kellett szereznie hozzá egy x1900gt kártyát.
    Összesen kb. 7000ft-al károsított meg, mivel az oda-vissza postákat mind a kétszer én fizettem ki, ráadásul úgy postázta, hogy én fizettem ki utólag a feladást, ami nem volt olcsó.
    Plusz még 2000 munkadíjat is fizettem neki, így jön ki a 7000.
    Nyílván az oda vissza postát nekem kell állni, amivel nincs is probléma, de kétszer küldtem el, és kétszer küldte vissza hibásan,, ami 4 postát jelent, és ehhez jön még a 2000 munkadíj.

    Amint látom már másokat is átvert, remélem nem gond ha belinkelem:
    [link]

    [link]

    Senki ne küldjön neki semmit javítani, mert átveri az embert, és kókány munkát végez.

    CALIBRA FOREVER!!!

Aktív témák