Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    hi
    véleményt kérek:
    megbeszéltem ma egy arccal, hogy pénteken eljön hozzám és beszámítom a vga-ját az én vga-mba, de este folyamán kaptam egy sokkal jobb ajánlatot. nem akartam szavam szegni, de felhívtam és sikerült kimondatni vele, hogy "tényleg jobb, vidd azt", de én voltam akkora marha, hogy felajánlottam neki, hogy a mai nap folyamán saját részre megrendelt vga-t megkapja, aminek a hűtésére tudtam, hogy lesz vevő, mert egy ugyanilyet adtam el most, és több jelentkező is volt rá. én hülyeségnek tartok egy ilyen drága hűtést, és már postán van a vf700cu(feleannyiért mint a vf1000). szóval voltam akkora barom, hogy azt mondtam "kárpótlásul" megkapja ezt a kártyát hűtés nélkül (értelemszerűen olcsóbban,ő amúgy is vizesblokkot rakna rá, szóval még jobban is járna), és ugyanúgy beszámítom a videókariját jófejségből.

    aztán elkezdtem gondolkodni, hogy bizony lesz még1 fölös vga-m, bukok a mutatványon és árulhatom az ő kariját, plusz lesz egy fölös vf700cu-m, nem lesz rendes vga-m, mindezt azért, hogy álljam a szavam. mindig maximálisan korrekt voltam, de jelen esetben magammal ba..ok ki. megér ez ennyit?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák