Szerintem kár így elcsúfítani a Beretta amúgy igen letisztult ízlésvilágát. Nekem komolytalannak, gyerekesnek hat ez a narancsszínű markolat, ráadásul rohadt hülyén mutat a nikkel-hatású cső és szánvezető a stock fekete szánnal. Nem is értem a Maruit, hogy miért adja a nevét egy pisztolyhoz, amit egy ilyen gyermeteg, agyament játékból majmoltak, mint a Resident Evil. (talán mert a japánok annyira bele vannak hülyülve az efféle horror filmekbe/játékokba). Inkább vette volna meg a Beretta logót és feliratot és tette volna azt ezekre a piszolyokra a Marui. Ennek már semmi köze a Berettához. 
Öt ilyenért se adnám oda a sima TM GBB-s Berettámat.
Amúgy, ha nagyon ilyenre vágysz, akkor simán rendeld meg a WGC-n, aztán pár hét és már puffoghatsz is vele a zombi alakú céltáblákra. 
Get Moded!













, de erre még rájön a postaköltség, aminek aktuális összegét nem merném megtippelni, de sztem mindegy, mert maga a pisztoly sem ér 200$-t, mikor az alapmodellt 106$-ért hozzávágják és ez köztudottan semmiben sem jobb a stock-nál, csak design-ra más.


![;]](/dl/s/v1.gif)












