Gyorskeresés
Szponzorunk
Új házak a Cooler Master kínálatában
Termékfrissítés a népszerű Stacker és Praetorian családban.
Hirdetés
A Computex első napját dokumentáló cikkünkben már megemlékeztünk a Cooler Master új, Stacker 830 jelű házáról, most már adatokkal is tudunk hozzá szolgálni. A hatalmas, 24 x 53,3 x 63,6 cm-es alumíniumötvözet ház kilenc 5,25 colos rekesszel rendelkezik, de a négy 3,5 hüvelykes merevlemezt fogadó, áthelyezhető keret beszerelésekor is marad még hat nagyhely.
Az előlapot takaró ajtó nyitási iránya módosítható, és a szellőzési rendszer is az egyéni igényeknek megfelelően állítható össze. A gyártó nem aprózta el, mindenhová lehetővé tette 12 cm-es ventilátorok beépítését – elölre legfeljebb három, oldalra négy, felülre egy és hátra is egy darab rögzíthető – közülük három alaptartozék. Az oldalfal belső oldalán megbúvó rögzítőkeret emellett úgy van kiképezve, hogy más méretű (6-14 cm) légcsavarok is elhelyezhetők rajta.

Fotó: PROHARDVER!
Az alaplapokkal való kompatibilitás is széleskörű: ATX, Extended ATX és microATX formátumú lapokon kívül a hátsó panel átrendezésével és a szükséges rögzítőmodul alkalmazásával a Stacker 830 BTX, microBTX és picoBTX méretű alaplapokat is fogad. Az USB 2.0, Firewire és audiokivezetések a ház tetején, elöl kaptak helyet.
A Cooler Master további újdonsága a Praetorian 730 nevű ház, amely ugyancsak alumíniumból készül, mérete 22,5 x 54 x 46,3 cm. Az ATX formátumot követő lapokat fogadó házba négy 5,25 hüvelykes meghajtó és hat 3,5 hüvelykes illeszthető, utóbbiak közül kettő érhető el kívülről. A légcseréért elöl egy beszívó 12 cm-es, hátul pedig két kifúvó 8 cm-es ventilátor felel.

Azóta történt
Ízléses házakkal bővül a Cooler Master légiója
-
Cooler Master Stacker 830 – alumíniumrakéta
A gyártónál valószínűleg szabadon eresztettek egy megvadult tervezőt, aki az Ammo 533 mellett az új Stackeren is kiélhette magát.
-
Cooler Master Ammo 533 - Rambo háza
A Cooler Master ezúttal katonásra szabta a figurát; Ammo 533 háza a LAN-partik harcmezejéhez illő.
Cooler Master ház LAN-partizóknak
-
Cooler Master médiaházak
Manapság divatossá váltak a médiaházak, újabb gyártó rukkolt elő tetszetős példányokkal.
Új Antec házak Magyarországon
Cooler Master: a víz az úr
Szemrevaló újdonságok a Cooler Mastertől
Előzmények
Gyártók, szolgáltatók
Hirdetés
Vodafone: Internet fél áron, dupla adatmennyiséggel két hónapig!
PR
1395 Ft havidíjjal és 4GB adatforgalommal az első két hónapban, ha két évre a MobilNet 7 csomagot választod. Rendeld meg online, díjmentes házhozszállítással!
Percről percre
Kisvasutak Magyarországon III.
Egy megszüntetett kisvonal emlékére - Kiskunmaj...
Galaxy blog: S III simogató olvasói találkozó
Május 31-én, csütörtökön, egy nappal a hivatalo...
Nem hagyják békén a Google-t az európai adatvédelmi hatóságok
A francia adatvédelmi biztos gyakorlatilag az u...
A Google ellenzi a pornó központi szűrését
A Nagy-Britanniában bevezetendő rendszert elíté...
LG blog: Az Optimus UI 3.0 újításai
Megnézzük, milyen új funkciókkal operál az LG A...
Emberi tudat gépi testben
Ha sikerrel jár a projekt, 2045-re már mesterséges testben élhetjük a mindennapokat.
Elemzés a fejhallgatókérdésről
A laikus zenehallgatóban sok téves elképzelés uralkodik a piacon kapható fejhallgatókkal kapcsolatban.
Motorola RAZR MAXX
A RAZR új verziója rendkívüli teljesítményű akkumulátort kapott, és eközben semmit sem vesztett a szépségéből.





