2012. május 26., szombat

Gyorskeresés

Főszponzorunk

ASUS

Útvonal

Hírek  »  Multimédia rovat

Tévétunerekkel erősít a Genius

  • (f)
  • (p)
Írta: Abu85 | 2009-09-18 19:35 | Forrás: PROHARDVER!

A TVGo széria két taggal egészül ki.

Hirdetés

A Genius bejelentette, hogy USB-s tévétunerekkel frissíti a TVGo szériáját. Az új termékek TVGo A03X és C03 néven érkeznek.

A TVGo A03X az analóg tévéadást képes kezelni. A rendszer az MPEG 1, 2 és 4, illetve a H.264 formátumot támogatja, továbbá képes a time-shiftingre és a feliratok alkalmazására. A TVGo C03 a kistestvér képességein felül támogatja az MPEG 2 formátumú digitális tévéadásokat is, emellett az elektronikus műsorkalauz is elérhető.


Genius TVGo A03X

Az USB 2.0-ás interfészre köthető tévétunerekhez természetesen távirányítót és szoftvert is mellékel a vállalat, mely kompatibilis a Microsoft Windows XP és Vista operációs rendszerekkel.


Genius TVGo C03

A Genius újdonságai hamarosan az üzletekbe kerülnek, az ajánlott fogyasztói árakról azonban nem nyilatkozott a gyártó.

Előzmények

Főszponzorunk

ASUS

Gyártók, szolgáltatók

Hirdetés

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.