Gyorskeresés
Szponzorunk
Ismét pókokkal és harapós halakkal játszik a Razer
Új gamer billentyűzet és headset jön a cégtől; az előbbi Lycosa, az utóbbi Piranha márkanéven kerül forgalomba.
Hirdetés
Bejelentette új, játékosoknak szánt billentyűzetét és fejhallgatóval egybeépített mikrofonját a hardcore gamerek körében nagy népszerűségnek örvendő Razer. Az újdonságok a sikeresnek mondható elődökhöz hasonlóan agresszív pókfajták és ragadozó halak nevét viselik – a klaviatúrát Lycosának (farkaspók) hívják, a headset pedig Piranha márkanéven kerül a boltokba.
A Lycosa egyik különlegessége, hogy a Microsoft és a Razer kooperációjában készült Reclusa billentyűzethez hasonlóan minden gombján kék háttérfényt kaptak a karakterek, ám a háttérvilágítást úgy is beállíthatja a felhasználó, hogy csak az FPS játékoknál sűrűn használt WASD kombináció látszódjék a sötétben. A leszerelhető tenyértámasszal rendelkező, teljesen egyenes vonalú billentyűzet a Tarantulához hasonlóan mikrofonbemenettel és fejhallgató-kimenettel is rendelkezik, továbbá egy USB kapu is található rajta további perifériák csatlakoztatásához.

A csúszásgátló anyaggal bevont gombokkal ellátott Lycosa a cég nemrég leleplezett Lachesis egerénél is alkalmazott 1000 Hz Ultrapolling nevű technológiát alkalmazza, mely az USB porton keresztül továbbított adatok gyorsabb feldolgozását hivatott elősegíteni – ezzel magabiztosabb és pontosabb irányítást ígérve a játékosoknak. A billentyűzet több hasonló társával megegyezően tíz gombkombináció-profilt képes eltárolni memóriájában, és ezeket akkor is megőrzi, ha a beviteli eszközt olyan gépen használják, melyre nincs telepítve a Razer vezérlőprogramja.

A Razer a Lycosával együtt dobja piacra új, Piranha nevű sztereó headsetjét, mely a szokásos felépítést követi, azaz lehajtható mikrofont, és mikrofon-némítóval kiegészített hangerőszabályzót kínál. A háromméteres kábellel ellátott Piranha 32 ohmos impedanciájú sugárzói a gyártócég által közölt adatok szerint a 18 és 22 000 Hz közti frekvenciatartományban képesek megszólaltatni a hangot.
A Lycosa és a Piranha októberben kerülhet világszerte forgalomba, a tengerentúlon egységesen 79 dollárt kérnek majd értük.
Azóta történt
Két új terméket jelentett be a Razer
Két új Razer billentyűzet játékosoknak
Luxusfejhallgató játékosoknak
Játékhoz tervezett billentyűzet és egér a Microsofttól
OCZ billentyűzet játékosoknak
Microsoft: újabb hardverek kommunikációhoz
Gigabyte billentyűzet játékosoknak
CeBIT: Új egérrel jelentkezik a Razer
Előzmények
Gyártók, szolgáltatók
Hirdetés
Vodafone: Internet fél áron, dupla adatmennyiséggel két hónapig!
PR
1395 Ft havidíjjal és 4GB adatforgalommal az első két hónapban, ha két évre a MobilNet 7 csomagot választod. Rendeld meg online, díjmentes házhozszállítással!
Percről percre
Kisvasutak Magyarországon III.
Egy megszüntetett kisvonal emlékére - Kiskunmaj...
Galaxy blog: S III simogató olvasói találkozó
Május 31-én, csütörtökön, egy nappal a hivatalo...
Nem hagyják békén a Google-t az európai adatvédelmi hatóságok
A francia adatvédelmi biztos gyakorlatilag az u...
A Google ellenzi a pornó központi szűrését
A Nagy-Britanniában bevezetendő rendszert elíté...
LG blog: Az Optimus UI 3.0 újításai
Megnézzük, milyen új funkciókkal operál az LG A...
Emberi tudat gépi testben
Ha sikerrel jár a projekt, 2045-re már mesterséges testben élhetjük a mindennapokat.
Elemzés a fejhallgatókérdésről
A laikus zenehallgatóban sok téves elképzelés uralkodik a piacon kapható fejhallgatókkal kapcsolatban.
Motorola RAZR MAXX
A RAZR új verziója rendkívüli teljesítményű akkumulátort kapott, és eközben semmit sem vesztett a szépségéből.





