Gyorskeresés
Szponzorunk
Ötvenmillió Canon objektív
A Canon legyártotta az ötvenmilliomodik EF jelzésű objektívet.

50 millió Canon EF objektív
A sikertörténet több mint húsz évvel ez előttre nyúlik vissza. A Canon 1987-ben jelentette be első EOS szériás fényképezőgépét, amely az EOS 650 típusjelzést kapta, és ezzel párhuzamosan megindult a Canon EF bajonettes lencsék gyártása is. Lássunk egy rövid történelmi áttekintést, hogy honnan is indult a Canon EF lencséinek sikersztorija és hol tart napjainkban.
Még ugyanabban az évben, tehát 1987-ben, megjelenik az első USM motorral szerelt objektív, az EF 300 mm F2.8 L, aztán 1995-ben a gyártó piacra dobja a világ első kikapcsolható képstabilizátorral ellátott objektívét, majd folytatják a fejlesztések sorát, és 2001-ben bemutatják a többrétegű diffrakciós elemeket is tartalmazó EF 400 F4 DO IS USM utazó sport és természetfotósok számára fejlesztett lencsét, ám ezzel nincs vége

A Canon objektívpalettája
2008-ban a cég egy SWC (Subwavelength Structure Coating) bevonattal rendelkező objektívet mutat be, ami nem más, mint az EF 24 mm F1.4 L II USM, az újabb mérföldkő letételére pedig 2009-ben kerül sor, amikor is a gyártó bemutatja a világ első hibrid képstabilitzátoros technológiával működő lencséjét, az EF 100 mm F2.8 L Macro IS USM-et.
Még csak január végét írjuk, de a gyártó már 2010-ben is letett "valamit" az asztalra, amit, úgy hívnak, hogy EF 70-200 mm F2.8 L II IS USM. A cég palettáján jelenleg több mint 60 optika szerepel, és csak az elmúlt két év alatt több mint tízmillió objektívet gyártottak. Szép teljesítmény!
Előzmények
Gyártók, szolgáltatók
Percről percre
Shin Megami Tensei IV teaser
Meglepetés az Atlus-tól és a Famitsu-tól.
Hamarosan élőben Google csodaszemüvege
Június elsején mutatják be a Project Glass munk...
Doom 3 BFG Edition
A Bethesda bejelentette a Doom 3 BFG Edition-t,...
Dead Space 3 - logó és kép
Megérkezett a Dead Space 3 logója és egy kép is.
Jelentős veszteségre számít a RIM
A kanadai gyártó újabb veszteséges negyedévet v...
Galaxy Pocket - zsebibaba
Megérkezett szerkesztőségünkbe a Samsung legolcsóbb androidos mobilja, amely még így is kicsit drágább a tudásánál.
Win7: cégeknek megéri váltani
Alacsonyabb IT- költséggel és jobb terméktámogatással csábít az új rendszerre a redmondi vállalat.
Sony Xperia U - a kis herceg
Az új Xperia család legkisebb tagja a 3,5 hüvelykes kijelzővel szerelt U, mely úgy néz ki, mint nagyobb testvérei. Kellemes.





