Gyorskeresés
Szponzorunk
Mozgékony IP-kamera a TRENDnet palettáján
A TV-IP400W kamerát vezetékes és Wi-Fi interfésszel is felszerelik.
Hirdetés
A TRENDnet piacra dobta új hálózati kameráját. A TV-IP400W típusjelű modell objektívje távirányítással mozgatható; vízszintesen 312 fokos tartományban tud elfordulni, lefele 45, felfele pedig 70 fokos szögig fordítható. A CMOS szenzor működéséhez legalább 2,5 lux fényerő szükséges; a felvett képeket 640x480, 320x240 vagy 160x120 pixeles felbontásban képes továbbítani rendre 10, 25, illetve 30 fps maximális sebességgel. Nagyításhoz 4-szeres digitális zoom áll rendelkezésre.

A kamera beállítása és képének figyelése egy webböngészőből is megoldható, de a gyártó IPView nevű szoftverével mód van akár több kamera vezérlésére és képeik rögzítésére Windows operációs rendszerek alatt. A szolgáltatások közé tartozik a mozgás érzékelése esetén automatikusan bekapcsolódó képrögzítés és e-mailben továbbított figyelmeztetés is.
A TV-IP400W 802.11b/g szabvány szerinti interfésszel és Fast Ethernet porttal rendelkezik, a vezeték nélküli adatátvitelhez WEP vagy WPA-PSK titkosítás alkalmazható. A készülék mérete 117 x 115 x 105 mm, tápellátása külön adapter segítségével történik; ára három év garanciával nettó 195 euró körül alakul. A kamerának létezik csupán Fast Ethernet porttal felszerelt változata is, az a TV-IP400 jelet viseli.
Azóta történt
Előzmények
Gyártók, szolgáltatók
Percről percre
Jet Set Radio - ízelítő
Egy rövid ízelítő videót kaptunk a hamarosan ér...
Xperia go – strapabíró középpályás
Karcálló megjelenőtővel, valamint víz- és porál...
WP7 blog: A 256 MB RAM okozta limitációk
Avagy milyen korlátokba ütköznek a 256 MB RAM-m...
Jön a Cyberpunk
A Witcher 2 fejlesztői leleplezték következő já...
Xperia acro S – ICS vízálló köntösben
Kisebb kijelzővel ám szintén strapabíró kivitel...
Galaxy Pocket - zsebibaba
Megérkezett szerkesztőségünkbe a Samsung legolcsóbb androidos mobilja, amely még így is kicsit drágább a tudásánál.
Win7: cégeknek megéri váltani
Alacsonyabb IT- költséggel és jobb terméktámogatással csábít az új rendszerre a redmondi vállalat.
Sony Xperia U - a kis herceg
Az új Xperia család legkisebb tagja a 3,5 hüvelykes kijelzővel szerelt U, mely úgy néz ki, mint nagyobb testvérei. Kellemes.





