2012. május 26., szombat

Gyorskeresés

Szponzorunk

Főszponzorunk

ASUS

Útvonal

Hírek  »  Egyéb rovat

Lézeres egerek a Geniustól

  • (f)
  • (p)
Írta: janpotocki | 2005-09-02 17:42 | Forrás: PROHARDVER!

Ergonomikus beviteli eszközök nagy felbontással.

Hirdetés

A lézeres optikával ellátott egerek mind elterjedtebbé válnak – ezt a tendenciát erősíti a Genius friss bejelentése is, mely szerint Ergo néven két modellt dob piacra az új technológiával.

A legfrissebb beviteli eszközök első pillantásra a csupán a jobbkezeseket szolgáló ergonomikus egerekre hasonlítanak, ám kialakításuk – a gomboktól eltekintve – valójában szimmetrikus, így bárki számára kényelmes fogást biztosítanak. Az USB portra köthető egereket összesen nyolc gombbal látták el, görgőjükkel függőlegesen és oldalirányba is lehet navigálni.


Ergo 520 és Ergo 525

Az Ergo 520 jelzésű típus szenzorának felbontása három fokozatban változtatható (400, 800, 1600 dpi), az Ergo 525-nek pedig állandó, 2000 dpi a felbontása. Az előbbiért mintegy 30 eurót kell majd kiadni, az utóbbi pedig körülbelül 40 euróért lesz kapható – de csak novembertől.

Főszponzorunk

ASUS

Gyártók, szolgáltatók

Hirdetés

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.