2012. május 26., szombat

Gyorskeresés

Szponzorunk

Főszponzorunk

ASUS

Útvonal

Hírek  »  Ház/Táp rovat

Igazi ínyenceknek való az új Lian Li ház

  • (f)
  • (p)
Írta: Abu85 | 2009-08-28 08:35 | Forrás: PROHARDVER!

Visszafogott, de mégis elegáns külső jellemzi a PC-B25F-et.

Hirdetés

A Lian Li bemutatta legújabb számítógépházát, mely a PC-B25F nevet kapta. Az impozáns külsővel megáldott, fekete színű ház belsejébe ATX vagy microATX méretű alaplapot lehet szerelni, a tápegységet pedig alulra kell elhelyezni. A termék három 5,25, és hat darab 3,5 colos meghajtót képes fogadni. A nagyobb méretű rekeszek közül egy tároló átalakítható 3,5 hüvelykes meghajtók fogadására.


Forrás: techPowerUP!

A 495 mm magas, 210 mm széles és 490 mm mély házban a felmelegedett levegő eltávolításáért a hátul elhelyezkedő 12 cm-es és a felül található két darab 14 cm-es ventilátor felel. Az utóbbi kettő 1000, míg az előbbi 1500 fordulat/perces teljesítményű motorral üzemel. A hűvös fuvallatok keltésére is gondolt a gyártó, mivel az előlap mögé két darab 12 cm-es légkavarót helyezett el, melyek percenként 1200 fordulatra képesek. A tetőn helyet foglaló I/O panel a hangkimeneten és a mikrofonbemeneten kívül két darab USB 2.0 és egy eSATA csatlakozóval szolgál.


Forrás: techPowerUP! [+]

Az alumíniumból készült házba a bővítőkártyákat segédeszköz nélkül lehet beszerelni, és az eltávolítható tetőnek köszönhetően az alatta megbúvó ventilátorok tisztítása is egyszerű. A Lian Li PC-B25F várhatóan szeptember közepén kerül forgalomba, az ajánlott fogyasztói ára 190 dollár lesz.


Forrás: techPowerUP! [+]

Hirdetés

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.