Gyorskeresés
Szponzorunk
Frissített és új hordozható gépek a piacon
A Lenovo és az Asus új processzorokkal újít, míg a Toshiba két új notebookot leplezett le.
Az év elején bemutatott Lenovo IdeaPad S10-3-as netbook hamarosan kétmagos, 1,5 GHz-es órajelű N550-es Intel Atom processzorral is kapható lesz. Ennek megfelelően memóriából is DDR3 szabványú kerül bele, az alapkonfiguráció mellett 1 GB-os kapacitás erejéig. A 10,1”-es képátlójú, 1024x600 pixeles felbontású monitorral ellátott netbookban 250 GB-os háttértár, kártyaolvasó, 802.11b/g/n-es Wi-Fi kártya, 2.1-es Bluetooth és 1,3 megapixeles webkamera is található. A kis gép Windows 7 Starterrel előtelepítve már előrendelhető, igaz, egyelőre csak Ausztráliából. Az ára 500 amerikai dollárnak felel meg.

Lenovo IdeaPad S10-3
Ugyanezzel a kétmagos processzorral frissítette 1015-ös Eee PC-jét az Asus is. A 10”-es képernyővel felszerelt netbook az Eee PC 1015PEM névre hallgat, és 2 GB-os DDR3 memóriával rendelkezik, a grafikus megjelenítéséért pedig a GMA 3150-es IGP felel. Konfigurációját tekintve tehát minden másban megegyezik az elődjével. Az 1015PEM szállítása már megkezdődött, ára 350 euró lesz.

Asus Eee PC 1015PEM
A Toshiba új modelleket mutatott be, amelyek a Satellite Pro sorozatot bővítik. Az Intel Calpella platformra épülő S500-131 egy 15,6”-es, míg az L670-172 egy 17,3”-es megjelenítővel ellátott hordozható gép. A nagyobbik LED-es háttérvilágítású megjelenítője 1600x900 pixeles felbontású. Ebbe egy kétmagos Intel Core i3-350M került, ami 2,26 GHz-es órajelen üzemel 4 GB-nyi rendszermemória mellett. A készülék háttértáraként egy 320 GB-os winchester szolgál, az optikai meghajtó szerepét pedig DVD-író tölti be. A termék extrái közt találhatjuk a Bluetooth adaptert és a multi-touch-os érintőpadot is. A Satellite Pro L670-172 ára 750 euróra várható.

Toshiba Satellite Pro notebookok
A kisebbik Toshiba is LED-es háttérvilágítású képernyővel rendelkezik, ennek felbontása viszont csak 1366x768 képpont. A tervezők az L670-ben található processzort rakták ebbe is, de a rendszermemória mérete 2 GB-ra csökkent. Ahogy a nagyobb laptop, ez is az Intel integrált grafikus chipjét alkalmazza, továbbá van Gigabit Ethernet portja és 802.11b/g/n-es Wi-Fi kártyája. Az S500-131-es típus kezdőára 650 euró.
Azóta történt
Előzmények
Hirdetés
A ballagós laptop: Lenovo Ideapad G570GH
PR
Ha megérdemled ha nem, ez a gép jár Neked! i3, 4GB, 500GB most 127900Ft! www.notebookspecialista.hu
Percről percre
Shin Megami Tensei IV teaser
Meglepetés az Atlus-tól és a Famitsu-tól.
Hamarosan élőben Google csodaszemüvege
Június elsején mutatják be a Project Glass munk...
Doom 3 BFG Edition
A Bethesda bejelentette a Doom 3 BFG Edition-t,...
Dead Space 3 - logó és kép
Megérkezett a Dead Space 3 logója és egy kép is.
Jelentős veszteségre számít a RIM
A kanadai gyártó újabb veszteséges negyedévet v...
Galaxy Pocket - zsebibaba
Megérkezett szerkesztőségünkbe a Samsung legolcsóbb androidos mobilja, amely még így is kicsit drágább a tudásánál.
Win7: cégeknek megéri váltani
Alacsonyabb IT- költséggel és jobb terméktámogatással csábít az új rendszerre a redmondi vállalat.
Sony Xperia U - a kis herceg
Az új Xperia család legkisebb tagja a 3,5 hüvelykes kijelzővel szerelt U, mely úgy néz ki, mint nagyobb testvérei. Kellemes.






