Gyorskeresés
Szponzorunk
Cooler Master: limitált szériás modell a rendkívül sikeres CM 690 mintájára
A vállalat teljesen feketére festette az öregedő sikerterméket.
Hirdetés
A Cooler Master a nemrég bejelentett, limitált példányszámban forgalomba hozott Black Label csomag eladási adatai láttán újra belevág egy hasonló akcióba. Ezúttal azonban a vállalat egyik legsikeresebb számítógépháza került terítékre, mely CM 690 névre hallgat. A terméket régebben teszteltük, és nagyon jó véleménnyel voltunk róla.

Fotó: Cowcotland
A Cooler Master érezte, hogy a CM 690 sikerét még egyszer meg lehet lovagolni, így megszületett a modell teljesen feketére festett, Pure Black elnevezésű változata, mely mindössze 300 darabos példányszámban készül el. Az új verzió a paraméterek szempontjából teljesen megegyezik a régebbi termékkel, azaz a közel 10 kg-os ház 482 mm-es magassággal, 525 mm-es mélységgel és 213 mm-es szélességgel rendelkezik. Az alulra helyezhető tápegység fölé ATX vagy microATX alaplap szerelhető, a meghajtóknak pedig öt darab 5,25, valamint szintén öt rejtett 3,5 hüvelykes rekesz adhat helyet.

Fotó: Cowcotland
A hűtésről három 12 cm-es ventilátor gondoskodik, egy elöl, egy hátul és egy oldalt. Az I/O panel a ház tetején helyezkedik el, és két USB, egy FireWire, valamint egy eSATA csatlakozót kínál a hangkimenet és a mikrofonbemenet mellett.
A Cooler Master CM 690 Pure Black leghamarabb szeptemberben kerül forgalomba, az ajánlott fogyasztói áráról azonban még nincs információ, de a limitált példányszám miatt vélhetőleg nem ez lesz a legolcsóbb ház.
Azóta történt
Végre megérkezett a Cooler Master CM 690 II Advanced
Nagy teljesítményű Cooler Master tápok várhatóak
Megújul a Zalman GS1000
Az élmezőnybe nevez az új Nexus toronyház
Apró ház érkezik a Cooler Mastertől
Computex 2009: PowerLine adapterrel szerelt táp a Cooler Mastertől
Computex 2009: Révbe ért a Corsair háza
-
Hangszigetelt ház "ál"umíniummal
A Sileo 500-ban bejáratott, középkategóriás házszerkezetét csendre hangolta a Cooler Master.
Előzmények
Cooler Master: olcsó és igényes házakkal a válság ellen
Csavarmentes ház érkezik az Asustól
Új SUMO ház érkezik a Gigabyte-tól
Gladiátort küld a ringbe a Cooler Master
Előrendelhető az új Cooler Master Sniper számítógépház
Megérkezett az új Cooler Master ház
Raytheon toronyház a Cooler Mastertől
Újabb fullextrás PC-ház a Cooler Mastertől
Gyártók, szolgáltatók
Hirdetés
Vodafone: Internet fél áron, dupla adatmennyiséggel két hónapig!
PR
1395 Ft havidíjjal és 4GB adatforgalommal az első két hónapban, ha két évre a MobilNet 7 csomagot választod. Rendeld meg online, díjmentes házhozszállítással!





