Gyorskeresés
Szponzorunk
Aktualizálta ultrahordozható álomgépét a Sony
Az új VAIO TX3 noteszgép alacsony fogyasztású Core Solo CPU-t kapott, így akkuról csaknem tíz órát működik.
Hirdetés
Egyelőre csak Japánban lesz kapható, de hamarosan az Egyesült Államokban, majd vélhetőleg Európában is forgalomba kerül a Sony VAIO TX noteszgép-szériájának legújabb tagja, a TX3 modellcsalád, mely az aktuálisan elérhető legfejlettebb technológiát nyújtja az ultrahordozható notebookok mezőnyében.
Az ultraalacsony feszültségű Pentium M processzort tartalmazó TX2 széria utódja egy ponton újult meg lényegesen az elődhöz képest; a Dothan magos CPU-t itt egy (amúgy szintén alacsony üzemfeszültséget kívánó) Core Solo vagy Celeron M típus váltja fel, míg előbbiből 1,06 vagy 1,2 GHz-es órajelű példányok állnak rendelkezésre a különböző konfigurációkban, utóbbiból 1 GHz-en ketyegő modellt szerelnek a TX3-ba. További, említésre méltó eltérés a korábbi típushoz képest, hogy a TX3-at a Sony felszerelte egy digitális adások vételére is alkalmas TV-tunerrel, valamint ujjlenyomat-azonosítóval is.

Az új ultrahordozható gép elődjéhez hasonlóan 11,1 hüvelykes, LED háttérvilágítású, 1366x768 pixeles natív felbontással rendelkező kijelzőt kapott, a gépbe alapesetben 512 MB memória és maximum 80 gigabájtos merevlemez kerül, szériatartozék továbbá a beépített super-multi DVD-író, a 802.11a/b/g szabványokat ismerő WLAN vezérlő, valamint a Bluetooth 2.0+EDR normákkal kompatibilis kommunikációs modul és a 3 az 1-ben kártyaolvasó.
A Sony VAIO TX3 tömege mindezekkel együtt csupán 1,27 kilogramm, az akkumulátoros üzemidő pedig az energiatakarékos processzornak és megjelenítőnek köszönhetően elérheti a 10 órát (Core Solo CPU-kkal) vagy a 7 órát (Celeron M processzorral). Az új ultrahordozható notesz négyféle színben lesz kapható, Japánban az induló ár a hírek szerint 2000 dollárnak megfelelő jen lesz (ez átszámítva körülbelül 427 000 forintnak felel meg).
Azóta történt
Előzmények
Gyártók, szolgáltatók
Hirdetés
A ballagós laptop: Lenovo Ideapad G570GH
PR
Ha megérdemled ha nem, ez a gép jár Neked! i3, 4GB, 500GB most 127900Ft! www.notebookspecialista.hu
Percről percre
Bing Maps – Nokia szolgáltatásokkal
Nokia helymeghatározó algoritmusokkal ás valósi...
SWTOR: Keserédes hét
Update 1.3 és elbocsájtások - a kezdet vége, va...
Xperia PLAY – ICS frissítés nélkül
A fizikai játékvezérlővel ellátott Xperia PLAY ...
Digitális Fighting Fantasy könyv a 30. évfordulóra
A Tin Man szerezte meg a Fighting Fantasy licen...
Nyomásérzékeny kijelzők a telefonzár feloldásához
A Research In Motion a megjelenítő alá rejtett ...
Emberi tudat gépi testben
Ha sikerrel jár a projekt, 2045-re már mesterséges testben élhetjük a mindennapokat.
Elemzés a fejhallgatókérdésről
A laikus zenehallgatóban sok téves elképzelés uralkodik a piacon kapható fejhallgatókkal kapcsolatban.
Motorola RAZR MAXX
A RAZR új verziója rendkívüli teljesítményű akkumulátort kapott, és eközben semmit sem vesztett a szépségéből.






